Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
E-paka
Wojno
Duży baner na środku

Straciła panowanie nad pojazdem

2019-11-07
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Na sygnale
  4. /
  5. Straciła panowanie nad pojazdem
Straciła panowanie nad pojazdem

4 listopada na ulicy Łąkowej w Krotoszynie doszło do wypadku drogowego. Kierująca samochodem osobowym straciła panowanie nad pojazdem, który następnie uderzył w drzewo.

 

Samochodem prócz kierującej jechały jeszcze dwie osoby. Po udzieleniu pierwszej pomocy zdecydowano o wezwaniu helikoptera ratunkowego w celu przetransportowaniu poszkodowanych do najbliższej placówki medycznej. Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego wylądował przy ogródkach działkowych. Po przeprowadzeniu wstępnej obdukcji okazało się, że dwie osoby muszą zostać przetransportowane do szpitala w celu wykonania dodatkowych badań diagnostycznych.

– Do zdarzenia doszło niedaleko skrzyżowania z ulicą Tyczyńskiego. Samochód marki Citroen c1 zjechał z jezdni na pobocze, po czym uderzył w drzewo. Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca kobieta nie dostosowała prędkości jazdy do panujących warunków atmosferycznych. Była trzeźwa. Została ukarana mandatem w wysokości 500 zł – informuje Piotr Szczepaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

(NOVUS)

FOT. Czytelnik

Sorry, there are no polls available at the moment.
Eltom-bud
KUK
Transmed24
Robstal
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek
M-partner