Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
PADEWSCY2

Strzelaj gole z Kolejorzem!!

2023-03-30
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Strzelaj gole z Kolejorzem!!
Strzelaj gole z Kolejorzem!!
AS MAŚNIAK

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez firmę Krot-Plon Sp. z o. o. Wytypuj ilość uznanych goli (uwzględniając dogrywkę) w dwumeczu Lech – Fiorentina w ramach Ligi Konferencji Europy. Przeżyj piłkarskie emocje razem z nami i zgarnij wspaniałe nagrody!

 

Być może to właśnie Ty zostaniesz właścicielem nowego smartfona Motorola Moto E20 2/32GB 6,5 o wartości 535 zł!  Do wygrania wspaniałe nagrody, vouchery do restauracji, bilety wstępu na Target One Festiwal, vouchery na zakupy i wiele innych. Pokażcie nam jak kibicujecie Kolejorzowi! Zapraszamy do wspólnej zabawy!

(LT)

Koniecznie zapoznajcie się z regulaminem Akcji:

Regulamin Konkursu „Strzelaj gole z Kolejorzem”

POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Nazwa Akcji:
Akcja będzie prowadzona pod nazwą „Strzelaj gole z Kolejorzem”
2. Podmiotem organizującym Akcję, zwanym dalej „Organizatorem”, jest Wielkopolska Squad s.c., wydawca Wielkopolskiej Gazety Lokalnej KROTOSZYN, mającej siedzibę przy ul. Ogrodowskiego 1c/3 w Krotoszynie, o numerze NIP 621-181-14-02, a
głównym Partnerem i Fundatorem nagrody głównej jest Krot-Plon Sp. z o.o. mający siedzibę w Krotoszynie, przy ul. Ofiar Katynia 1, o numerze NIP 621-178-62-59

ZASIĘG AKCJI
3. Akcja odbędzie się na fanpage’u „Krot – Plon” https://www.facebook.com/KrotPlon oraz na nośnikach GL KROTOSZYN.
4. Czas trwania Akcji:
Start: 30 marca 2023r. o godz. 17.00
Zakończenie: 20 kwietnia 2023r. do godz. 18.40.

DANE OSOBOWE
5. Uczestnicy Akcji poprzez zgłoszenie udziału wyrażają zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją i przeprowadzeniem Akcji przez Organizatora, a także na opublikowanie swego imienia, nazwiska (lub nazwy profilu konta na Facebooku), miejsca zamieszkania na liście Zwycięzców. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich nie podanie lub cofnięcie zgody na ich wykorzystanie uniemożliwia udział lub dalszy udział w Akcji. Dane osobowe są niezbędne do przeprowadzenia Akcji i jej rozstrzygnięcia. Uczestnikom przysługuje prawo wglądu do informacji dotyczących danych osobowych, prawo do składania wniosku do Organizatora o ich poprawienie oraz prawo do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych.

UCZESTNICY KONKURSU
6. Laureatami Akcji nie mogą być pracownicy: Organizatora oraz Członkowie ich najbliższej rodziny (tj. małżonkowie, dzieci, wnuki, rodzeństwo, rodzice)

Konkurs skierowany jest dla wszystkich chętnych, zamieszkałych na terenie Polski.
7. Wzięcie udziału w Akcji jest równoznaczne:
– z akceptacją Regulaminu Akcji
– ze zobowiązaniem się do przestrzegania zasad określonych w Regulaminie
– z potwierdzeniem, że Uczestnik spełnia wszystkie warunki niezbędne do wzięcia udziału w Akcji
– wyrażeniem zgody na publikację zdjęć z ceremonii wręczenia nagród
– wyrażeniem zgody na publikację wizerunku (poprzez skorzystanie ze zdjęcia konkursowego i/lub poprzez skorzystanie ze zdjęć i materiałów stworzonych podczas ceremonii wręczania nagród) bez limitów czasu (tj. na stałe). – wyrażeniem zgody na publikację zdjęć podczas korzystania z wygranych voucherów np. w restauracji bez limitów czasu (tj. na stałe) na nośnikach Organizatora oraz Sponsora.
8. Laureatami mogą być wyłącznie osoby posiadające profil na portalu społecznościowym Facebook, które są autentycznymi postaciami, tzn., że da się je zweryfikować pod kątem danych osobowych. Oznacza to jednocześnie, iż Laureatami nie mogą być osoby, które w nazwie profilu posiadają rozmaite skróty lub ciągi wyrazów, które trudno jakkolwiek zweryfikować (np. Er Te, Zbyyychu Puchatek), co może wiązać się z potencjalnymi pretensjami Uczestników, iż Organizator dopuścił się złamania zasad etyki i np. przyznał nagrodę anonimowemu profilowi, który mógłby być członkiem jego rodziny.

ZASADY AKCJI
9. Aby wziąć udział w Akcji należy w komentarzu pod postem konkursowym na facebookowym profilu „Krot-Plon” wytypować łączną ilość uznanych goli (uwzględniając dogrywkę) w dwumeczu Lech – Fiorentina w ramach Ligi Konferencji Europy. Zachęcamy także do umieszczenia fotografii przy komentarzu ukazującej sposób kibicowania Lechowi Poznań lub zdjęcie związane z tą drużyną. Umieszczenie zdjęcia nie jest obowiązkowe, jednak w przypadku podania przez kilka komentujących osób tego samego wyniku, Komisja na podstawie najbardziej oryginalnego zdjęcia wytypuje Zwycięzców. Jeśli dwie osoby wytypują prawidłowo ten sam wynik a nie dodadzą zdjęcia prezentującego kibicowanie Lechowi, wygra osoba, która dodała komentarz jako pierwsza.

Każdy Uczestnik może dokonać tylko jednego wpisu pod postem konkursowym, w przypadku dokonania kilku wpisów lub ich edycji, Uczestnik zostanie wykluczony z Akcji.

NAGRODY
10. Nagrody dla Zwycięzców:

* Nagroda główna:

Smartfon Motorola Moto E20 2/32GB 6,5 o wartości 535 zł ufundowany przez głównego Partnera Krot-Plon Sp. z o.o

Nagrody dodatkowe:

* Voucher na dowolne usługi fotograficzne w Studio V24 Sebastian Szostak przy ul. Piastowskiej 24/1 w Krotoszynie o wartości 200 zł ufundowany przez Studio V24 Sebastian Szostak.

* Bilet wstępu na Target One Festiwal Trance Edition o wartości 170 zł, który odbędzie się 17.06.2023r. W Krotoszynie ufundowany przez Target One Agency.

* Voucher na mięso o wartości 150 zł do wykorzystania w e-sklepie HoReCa ufundowany przez HoReCa Las Kalisz.

* 2 x Voucher na miesiąc treningów w Akademii Piłkarskiej Reissa ufundowany przez Akademię Piłkarską Reissa.

* Voucher na kolację w restauracji Impuls w Zdunach o wartości 100 zł ufundowany przez Restaurację Impuls.

*Voucher na kolację w tureckiej restauracji Fresh Food przy ul. Adama Mickiewicza 37 w Krotoszynie, ufundowany przez firmę NAGLAK.

* Voucher na paliwo o wartości 100 zł do realizacji na stacji benzynowej Ochman, przy ul. Szosa Benicka 25 w Krotoszynie, ufundowany przez firmę Ochman.

*Voucher na zakupy w kwiaciarni Złocień przy ul. Raszkowskiej 33 w Krotoszynie, ufundowany przez kwiaciarnię Złocień.

* 2 x Bilet wstępu na Freaky Friday o wartości 99 zł. Który odbędzie się 16.06.2023r. W Krotoszynie, ufundowany przez Target One Agency.

* Voucher na zakupy w sklepie Laguna Shop przy ul. Benickiej 19 lub Klemczaka 1 w Krotoszynie o wartości 100 zł, ufundowany przez Laguna Shop.

*Voucher na kolację w restauracji tureckiej Fresh Food przy ul. Adama Mickiewicza 37 w Krotoszynie o wartości 100 zł, ufundowany przez Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Krotoszynie.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW AKCJI
11. Wyniki Akcji zostaną opublikowane na portalu społecznościowym Facebook Partnera Akcji oraz Organizatora.
12. Laureaci o wygranej i terminie wręczenia nagród zostaną poinformowani w poście, który pojawi się na portalu społecznościowym Facebook Partnera Akcji oraz Organizatora.
*Brak reakcji Laureata w terminie 7 dni od ogłoszenia wyników akcji będzie skutkować przekazaniem nagrody innej osobie.

POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE
13. Reklamacje mogą być zgłaszane przez uczestników Akcji od dnia rozpoczęcia Akcji, najpóźniej w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników akcji. Reklamacje, które wpłyną po 7 dniu od daty ogłoszenia wyników nie będą uwzględniane, niezależnie od daty stempla pocztowego.
14. Reklamacje rozpatruje Komisja. Reklamacja powinna zawierać: imię, nazwisko, dokładny adres Uczestnika, przyczynę reklamacji wraz z jej uzasadnieniem oraz podpis. Reklamacja powinna zostać przesłana listem poleconym na adres Wielkopolska Squad s.c. ul. Ogrodowskiego 1c/3, 63-700 Krotoszyn.
15. Reklamacje rozpatrywane będą w ciągu 7 dni od dnia ich wpływu. Organizator odpowie na każdą z reklamacji, wysyłając odpowiedź poprzez wiadomość prywatną na portalu społecznościowym Facebook.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE
16. Niniejszy Regulamin zostanie udostępniony Uczestnikom Akcji do wglądu w siedzibie Organizatora oraz jest dostępny na
www.glokalna.pl od momentu startu Akcji. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany zasad Regulaminu w każdym momencie bez podania przyczyny.

 

Comments are closed

YouTube

MediaSort 2
MediaSort
Archiwum
Twoja Edukacja
VADEMECUM
ZAKOCHANY W DREWNIE
KOK
AMBASADOR WSI
IGLOO PIASNY
INNOWACYJNE FINANSE
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
EDI
Jarmużek
BHP RABENDA
MATYLA
Zajączek
Agencja Reklamowa GL
Dietetyk Kaźmierczak
Motosdodoła
VADEMECUM2
MAYOR INK
BGP