Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
U Bielawnego
Wojno
Duży baner na środku

Strzelecki festiwal Pancomu

2019-12-01
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Strzelecki festiwal Pancomu
Strzelecki festiwal Pancomu

W sobotę rozegrana została druga kolejka Krotoszyńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Znów nie obyło się bez niespodzianek. Emocji było co niemiara.

 

W pierwszym meczu Creative Team prowadził z Ekipą z Sulmierzyc już 5:3. Jednak obrońcy tytułu wzięli się w garść i ostatecznie wygrali 8:5.

Zdecydowane zwycięstwo odniósł Tom-Kar Kobierno, pokonując 11:3 ekipę Octagonu. Wynik spotkania mógł być zgoła inny, lecz Octagon nie wykorzystał dwóch przedłużonych karnych. W zwycięskim zespole hat tricka zaliczył Dominik Jędrkowiak.

Ostre strzelanie urządzili sobie piłkarze Pancomu Zduny, aplikując drużynie Navy Seals aż 15 goli, a tracąc jedynie trzy. Pięć razy do siatki trafił Jakub Apanel.

Bardzo zacięta była konfrontacja A Seree Tee z Albatrosami. Po pasjonującej walce ekipa AST wygrała 5:4, a wszystkie gole dla przegranych były dziełem Arkadiusza Szczotki.

Emocji nie brakowało także w meczu MTV z Żubrami. Rozdrażewianie prowadzili 3:1, potem rywale zdobyli dwie bramki i był remis. Ostatecznie zespół MTV wygrał 5:4. Po dwa trafienia zaliczyli Bartłomiej Ziembiński i Adam Szczepanik, a trzy razy na listę strzelców wpisał się Kamil Motyl.

(LENA)

Sorry, there are no polls available at the moment.
Eltom-bud
KUK
Transmed24
Robstal
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek
M-partner