Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
E-paka
Duży baner na środku

Superliga na półmetku

2019-01-30
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Superliga na półmetku
Superliga na półmetku

Dziewiąta kolejka krotoszyńskiej Superligi Darta zakończyła pierwszą rundę rozgrywek. Liderem na półmetku rywalizacji jest Jacek Cieślak, który ma na koncie komplet zwycięstw. Na drugim miejscu plasuje się zwycięzca poprzedniej edycji, Sebastian Szostak.

 

Niepokonany Jacek Cieślak tym razem ograł Mateusza Wojtaszka (6:1) oraz Ewę Pawlicką (6:2). Z kolei Sebastian Szostak pokonał Pawła Pawlickiego (6:1) i Przemysława Pawlickiego (6:3). Popularny Sali wygrał za to z bratem, Pawłem Pawlickim (6:2). Ma jednak gorszy bilans legów od Sławomira Olgrzymka, który zajmuje trzecią lokatę, a w dziewiątej kolejce ograł Włodzimierza Skalskiego (6:1) i otrzymał punkty za walkower ze Zdzisławem Jusiakiem (6:0).

Bardzo dobrze spisuje się debiutujący w superlidze Marcin Kmieciak. Plasujący się obecnie na piątym miejscu darter otrzymał walkower za pojedynek z Mateuszem Morgielem (6:0). Duży ścisk panuje w środku stawki. Nierówną formę prezentuje Daniel Borski, który przegrał z M. Wojtaszkiem (1:6) i ograł E. Pawlicką (6:2). Niespodzianki potrafią sprawić Mariusz Cieślak (6:0 z Michałem Kobuszyńskim) czy W. Skalski (6:2 z Martą Pawlicką).

Cztery razy maksymalną liczbę oczek (180 pkt.) rzucił S. Szostak. Z kolei maksymalną ilością punktów na „dziewiętnastkach” mogą pochwalić się M. Kmieciak, S. Olgrzymek i Z. Jusiak. Najszybciej lega 12. lotką zakończył J. Cieślak, który ma na koncie także najwyższe skończenie partii (130 pkt.).

(GRZELO)

Sorry, there are no polls available at the moment.
KUK
Eltom-bud
Robstal
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek
M-partner