Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Superliga na półmetku

2019-01-30
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Superliga na półmetku
Superliga na półmetku
W tekście Pawlicki

Dziewiąta kolejka krotoszyńskiej Superligi Darta zakończyła pierwszą rundę rozgrywek. Liderem na półmetku rywalizacji jest Jacek Cieślak, który ma na koncie komplet zwycięstw. Na drugim miejscu plasuje się zwycięzca poprzedniej edycji, Sebastian Szostak.

 

Niepokonany Jacek Cieślak tym razem ograł Mateusza Wojtaszka (6:1) oraz Ewę Pawlicką (6:2). Z kolei Sebastian Szostak pokonał Pawła Pawlickiego (6:1) i Przemysława Pawlickiego (6:3). Popularny Sali wygrał za to z bratem, Pawłem Pawlickim (6:2). Ma jednak gorszy bilans legów od Sławomira Olgrzymka, który zajmuje trzecią lokatę, a w dziewiątej kolejce ograł Włodzimierza Skalskiego (6:1) i otrzymał punkty za walkower ze Zdzisławem Jusiakiem (6:0).

Bardzo dobrze spisuje się debiutujący w superlidze Marcin Kmieciak. Plasujący się obecnie na piątym miejscu darter otrzymał walkower za pojedynek z Mateuszem Morgielem (6:0). Duży ścisk panuje w środku stawki. Nierówną formę prezentuje Daniel Borski, który przegrał z M. Wojtaszkiem (1:6) i ograł E. Pawlicką (6:2). Niespodzianki potrafią sprawić Mariusz Cieślak (6:0 z Michałem Kobuszyńskim) czy W. Skalski (6:2 z Martą Pawlicką).

Cztery razy maksymalną liczbę oczek (180 pkt.) rzucił S. Szostak. Z kolei maksymalną ilością punktów na „dziewiętnastkach” mogą pochwalić się M. Kmieciak, S. Olgrzymek i Z. Jusiak. Najszybciej lega 12. lotką zakończył J. Cieślak, który ma na koncie także najwyższe skończenie partii (130 pkt.).

(GRZELO)

YouTube

daf-mal
Lombard Smok
MediaSort
Dietetyka Kroczak
Ideal Okna
Intermarche
Klub zdrowia 24
Zuziak
Vademecum poprawne
gierko
APR
Lesniczowka
Banaszak
M-Partner
Archiwum
BGP
Pod Szyszkami
Robstal
KOK
Kostka
Jumbonet
KUK
Słoneczna
Transmed24
Jarmużek
Eltom-bud
W starym stylu