Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ADOMIX

Świąteczny turniej w Bożacinie

2022-04-26
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Świąteczny turniej w Bożacinie
Świąteczny turniej w Bożacinie
TRANS-MED

Tradycyjnie w świąteczny poniedziałek LZS Błyskawica Bożacin zorganizował turniej tenisa stołowego. W miłej i sportowej atmosferze zawodniczki i zawodnicy rywalizowali o okazałe puchary. 

 

Pośród seniorów najlepszy był Łukasz Kusterka z Łagiewnik i to on zdobył XII Puchar Firmy EM-MIR Krotoszyn. Za nim uplasowali się Bartosz Żak (Koźmin Wlkp.), Wojciech Kupczyk (Przygodzice), Paweł Robak (Bożacin) i Marek Sójka (Gorzupia).

Nagrodę radnej Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Joanny Król-Trąbki wywalczyła Agata Szczotka z Nowej Wsi, jako najlepsza tenisistka. Drugie miejsce zajęła Maria Czubak z Kobierna.

Dla najlepszego młodzika przewidziano Puchar Starosty Krotoszyńskiego Stanisława Szczotki. Zgarnął go Filip Bernat, który wyprzedził Piotra Kowalczyka i Miłosza Woźniaka (wszyscy z Bożacin).

Puchar Burmistrza Krotoszyna Franciszka Marszałka trafił do Zuzanny Bernat z Bożacina, która wygrała zmagania młodziczek. Na kolejnych pozycjach znalazły się Wiktoria Garbarek (Benice) i Antonina Kalak (Bożacin).

W grze podwójnej najlepsi okazali się Marek Sójka i Paweł Robak (Gorzupia / Bożacin), za co zostali nagrodzeni Pucharem Przewodniczącego Rady Powiatowej LZS Krotoszyn. Drugie miejsce zajęli Mikołaj Litwin i Dominik Drygas (Bożacin).

Nagrodzono także najmłodszego zawodnika turnieju, którym był sześcioletni Alan Paterczyk z Brzozy.

Tym turniejem Błyskawica Bożacin zakończyła sezon tenisa stołowego. Klub dziękuje sołtys Liliannie Sekuli za słodkie nagrody oraz wszystkim darczyńcom za dodatkowe nagrody w turnieju.

(ANKA)

YouTube

Archiwum
VADEMECUM
BGP
Dietetyk Kaźmierczak
JARANET A
JARANET b
Bubble Painter
IMPULS ZDUNY
ZAKOCHANY W DREWNIE
BHP RABENDA
PROFAL
MATYLA
Eltom-bud
TK DACHY
Jarmużek
INNOWACYJNE FINANSE
LAGUNA
BETA
IGLOO
Oring
KLIMA-PARTNER
Zajączek
Pro-Home4You