Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Szostak i Cieślak gromią rywali

2019-03-21
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Szostak i Cieślak gromią...
Szostak i Cieślak gromią rywali
Leniwiec tekst

Sebastian Szostak, dzięki dwóm kolejnym wygranym meczom, utrzymał się na prowadzeniu w rozgrywkach Superligi Darta. O końcowe zwycięstwo walczy z Jackiem Cieślakiem, który ustępuje liderowi jedynie gorszym bilansem pojedynków bezpośrednich.

 

Przypomnijmy, że w drugiej kolejce rundy rewanżowej S. Szostak pokonał J. Cieślaka 6:1 i wyszedł na prowadzenie. W trzeciej serii lider nie dał szans dwóm przedstawicielom Gazety Lokalnej KROTOSZYN – Danielowi Borskiemu i Michałowi Kobuszyńskiemu, wygrywając z każdym z nich 6:0. Z kolei J. Cieślak ograł Ewę Pawlicką (6:1) i Pawła Pawlickiego (6:2).

Zacięta walka toczy się także o najniższy stopień podium. Na trzecim miejscu znajduje się – z 36 punktami – Marcin Kmieciak, który wygrał z Damianem Klubą (6:0) i uległ Mateuszowi Wojtaszkowi (3:6). Tyle samo oczek ma Przemysław Pawlicki, który pokonał Mariusza Cieślaka (6:0) i Martę Pawlicką (6:1). Następny w tabeli M. Wojtaszek odprawił z kwitkiem M. Kobuszyńskiego (6:1).

Ponadto w tej kolejce Włodzimierz Skalski zremisował ze Sławomirem Olgrzymkiem i M. Pawlicką, D. Borski pokonał M. Cieślaka (6:4), a Paweł Pawlicki okazał się lepszy od D. Kluby (6:1).

Czterokrotnie maksymalną liczbę oczek (180 pkt.) rzucili S. Szostak i J. Cieślak. Z kolei maksymalną ilością punktów na „dziewiętnastkach” mogą pochwalić się M. Kmieciak, S. Olgrzymek, S. Szostak i Z. Jusiak. Najszybciej lega 12. lotką zakończył J. Cieślak, który ma również na koncie najwyższe skończenie partii (130 pkt.).

(GRZELO)

YouTube

energy sped
Jumbonet
M-Partner
Zuziak
APR
Lombard Smok
Phone Spa
daf-mal
Intermarche
MediaSort
Archiwum
BGP
Lesniczowka
Kiki Car Care
E-paka
Eltom-bud
Kostka
KUK
Jarmużek
Pod Szyszkami
Robstal