Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Szostak ucieka rywalom

2019-04-04
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Szostak ucieka rywalom
Szostak ucieka rywalom
Media sort baner w tekstach

Dwie porażki Jacka Cieślaka w Superlidze Darta znacząco poprawiły sytuację Sebastiana Szostaka. Lider ma już bowiem cztery punkty przewagi nad głównym konkurentem do końcowego triumfu.

 

S. Szostak pewnie pokonał Sławomira Olgrzymka (6:1) i Włodzimierza Skalskiego (6:1). Gorzej wiodło się ostatnio J. Cieślakowi, który musiał uznać wyższość Mateusza Wojtaszka (2:6) i Przemysława Pawlickiego (4:6). Popularny Sali dzięki temu zwycięstwu i pokonaniu Marcina Kmieciaka (6:2) awansował na trzecią lokatę.

Czwarta kolejka rundy rewanżowej nie była udana dla Ewy Pawlickiej, która przegrała z Mariuszem Cieślakiem (0:6) i Michałem Kobuszyńskim (0:6), oraz dla Damiana Kluby, który uległ W. Skalskiemu (1:6) i Marcie Pawlickiej (1:6). Tabelę zamyka M. Kobuszyński, który w tej serii przegrał z Danielem Borskim (0:6). Ten ostatni ponadto pokonał S. Olgrzymka (6:3),

W innych spotkaniach M. Wojtaszek ograł M. Cieślaka (6:1), M. Kmieciak wygrał z Pawłem Pawlickim (6:1), który także zremisował z M. Pawlicką (5:5).

(GRZELO)

YouTube

energy sped
Jumbonet
M-Partner
Zuziak
APR
daf-mal
Lombard Smok
Phone Spa
Intermarche
Archiwum
BGP
MediaSort
Lesniczowka
Kiki Car Care
E-paka
Eltom-bud
Kostka
KUK
Jarmużek
Pod Szyszkami
Robstal