Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
U Bielawnego
Wojno
Duży baner na środku

Szostak zwycięzcą szóstego turnieju

2020-03-14
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Szostak zwycięzcą szóstego turnieju
Szostak zwycięzcą szóstego turnieju

28 lutego w Centrum Bilardowym Bila w Krotoszynie odbył się VI turniej rankingowy Krotoszyńskiej Ligi Darta. Triumfował Sebastian Szostak, tym samym przerywając pasmo zwycięstw Norberta Pecyny.

 

 

W szranki stanęło 43 zawodników, w tym sześć kobiet. Wśród pań zwyciężyła liderka klasyfikacji generalnej – Anna Kowalczyk, która w finale pokonała Anitę Krysicką, triumfatorkę dwóch poprzednich turniejów. Trzecią lokatę zajęła Urszula Objatek.

W rywalizacji mężczyzn Sebastian Szostak zakończył dobrą passę lidera – Norberta Pecyny, który – podobnie jak A. Krysicka – wygrał dwa poprzednie turnieje. Tym razem Szostak był najlepszy, wyprzedzając Marcina Gajewskiego, Javiera Nieste i Bartosza Derwicha.

Dzień wcześniej darterzy walczyli w XIII Turnieju Czwartkowym. W finale Adrian Jasiński ograł 3:0 Marcina Kmieciaka. Na trzecim miejscu uplasował się Marcin Wojtkowiak. Na pozycję lidera w klasyfikacji generalnej ponownie awansował M. Kmieciak. Za nim plasują się ex aeuqo A. Jasiński i S. Szostak, a dalej Karol Marcinkowski i Marcin Wojtkowiak.

(LENA)

YouTube

Zuziak
Klub zdrowia 24
Intermarche
Dietetyka Kroczak
Lesniczowka
energy sped
M-Partner
APR
Galeria Kroto
Archiwum
gierko
Banaszak
TOR
Ideal Okna
BGP
Phone Spa
Transmed24
daf-mal
Robstal
Pod Szyszkami
Słoneczna
Eltom-bud
Impuls
W starym stylu
Jarmużek
Jumbonet
Kostka
KUK