Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
U Bielawnego
Wojno
Duży baner na środku

Teatrzyk dla najmłodszych

2020-01-15
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Teatrzyk dla najmłodszych
Teatrzyk dla najmłodszych

3 lutego o godz. 18.00 w Sali Zabaw Figloland odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Figlo-teatrzyków. Tym razem najmłodszych odwiedzi Teatr Blaszany Bębenek.

 

Figlo-teatrzyki to cykl spektakli dla dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 10 lat, połączonych z zabawą w Figlolandzie. Przedstawienia teatralne są interaktywne, co oznacza, że dzieci biorą w nich czynny udział, jak również występują w wybranych scenach wraz aktorami. Po przedstawieniach do dyspozycji młodych uczestników pozostaje sala zabaw, w której mogą się wyszaleć. Głównym celem Figlo-teatrzyków jest stworzenie u dzieci pozytywnych skojarzeń z teatrem jako formą sztuki. Taki efekt ma wywołać właśnie połączenie spektakli z zabawą.

Artyści, którzy tym razem zaprezentują się w Figlolandzie, czyli Teatr Blaszany Bębenek, zaprezentują historię „Anaruk w Grenlandii”. Jest to opowieść o chłopcu, który wychowuje się w mroźnej i śnieżnej krainie oraz o jego ciekawych i zabawnych przygodach.

Spektakl będzie trwał ok. 45 minut, później dzieci przez godzinę będą mogły korzystać z sali zabaw. Bilety można zakupić na miejscu (ul. Zamkowy Folwark 11, Krotoszyn). Upoważniają one do wstępu dziecka oraz jednego opiekuna (w szczególnych wypadkach umożliwione zostanie wejście dwóch opiekunów).

Zachęcamy do udziału w spektaklu. Poszerzajmy wrażliwość na sztukę u dzieci od najmłodszych lat.

OPRAC. (LENA)

YouTube

Phone Spa
W starym stylu
Zuziak
Pod Szyszkami
Jarmużek
Banaszak
Mazi Owczarz
M-Partner
Lesniczowka
BGP
TOR
nest
Ideal Okna
energy sped
APR
Galeria Kroto
Kostka
Jumbonet
KUK
Robstal
Słoneczna
Transmed24
Eltom-bud