Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Tom-Kar nowym liderem

2019-12-16
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Tom-Kar nowym liderem
Tom-Kar nowym liderem
Media sort baner w tekstach

W niedzielę w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Olimpijskiej rozegrana została IV kolejka Krotoszyńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Mecze były pełne emocji. Na pozycję lidera awansował zespół Tom-Kar Kobierno-Tomnice.

 

Świetne spotkanie rozegrała drużyna Tom-Kar Kobierno-Tomnice, gromiąc aż 12:0 ekipę Creative. Dla zwycięzców był to już drugi mecz bez straty gola, co w lidze halowej jest sporym osiągnięciem. Sześć razy do siatki trafił Karol Krystek.

W kolejnym pojedynku team MTV Rozdrażew prowadził z Albatrosami 1:0. Potem do głosu doszli rywale, strzelając trzy gole. Rozdrażewianie odpowiedzieli tylko jednym trafieniem i Albatrosy zwyciężyły 3:2.

Zespół A Seree Tee zmierzył się mistrzem poprzedniego sezonu – Ekipą z Sulmierzyc. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i zakończyła się wynikiem 1:1. Po zmianie stron Ekipa wyszła na prowadzenie, ale potem do pracy wzięli się piłkarze AST, by ostatecznie wygrać 6:2. Hat trickiem popisał się Dawid Przybyszewski.

Emocji nie brakowało także w konfrontacji Pancomu z Żubrami. Zdunowianie wygrali 5:3, a trzy bramki dla nich zdobył Filip Kaszub. W ostatnim meczu IV kolejki Octagon pokonał 4:2 Navy Seals.

Za najlepszego gracza poprzedniej serii uznano Patryka Perza. Nagrodę ufundował Urząd Miejski w Krotoszynie.

(LENA)

YouTube

Pałac w Orli
MediaSort
energy sped
BGP
Jumbonet
Robstal
Intermarche
daf-mal
Lombard Smok
M-Partner
Kiki Car Care
Zuziak
APR
Archiwum
Get Free
Active Zone
Kostka
KUK
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Jarmużek