Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Archiwum

Trampkarze Baryczy z nowym trenerem

2022-08-03
  1. Strona Główna
  2. /
  3. SPORT MILICZ
  4. /
  5. Trampkarze Baryczy z nowym...
Trampkarze Baryczy z nowym trenerem

Do sztabu trenerów LKS Barycz Sułów dołączył Damian Smok, który będzie prowadził zespół trampkarzy. Jest to osoba znana w środowisku przede wszystkim ze swojej aktywności w roli zawodnika.

 

D. Smok grał w takich klubach jak Plon Gądkowice, Wiwa Goszcz, Sokół Kaszowo czy Barycz Sułów. Od dwóch lat dużo czasu poświęca na własny rozwój i postanowił rozpocząć przygodę trenerską. Dlatego też kształci się na kursie UEFA C. W poprzednim sezonie trenował trampkarzy Plon Gądkowice. Poza tym D. Smok ma uprawnienia do pracy w szkole jako nauczyciel wychowania fizycznego.

– Bardzo podoba mi się wizja przedstawiona przez zarząd klubu oraz dyrektora. Jest to również miejsce, w którym będę mógł się rozwijać dzięki wspaniałemu otoczeniu doświadczonych trenerów. Nie musiałem być długo przekonywany. Rozwój zespołu i infrastruktury w każdym aspekcie jest imponujący i cieszę się, że mogę zostać częścią tego projektu. O współpracy z zespołem myślę długofalowo i chciałbym dołożyć swoją cegiełkę do szkolenia młodzieży, aby jak najwięcej wychowanków trafiało do pierwszego zespołu i zarażało się tym pięknym sportem. Jestem niesamowicie zafascynowany rozwojem klubu w ostatnich latach, począwszy od zespołów, funkcjonowania, a kończąc na infrastrukturze. Nie byłoby to możliwe bez osób w pełni zaangażowanych w życie klubu, za co składam im gratulacje  – skomentował trener D. Smok (źródło: profil facebookowy LKS Barycz Sułów).

Sułowski klub zaprasza chętnych zawodników z roczników 2008-2010 do kontaktu z dyrektorem (tel. 693 739 682) lub bezpośrednio z trenerem Smokiem (tel. 785 473 072).

(ANKA)

 

FOT. LKS Barycz Sułów

YouTube

BGP
Archiwum
BHP RABENDA
JARANET b
Jarmużek
Dietetyk Kaźmierczak
INNOWACYJNE FINANSE
ZAKOCHANY W DREWNIE
Zajączek
IMPULS ZDUNY
MATYLA
TK DACHY
EDI
JARANET A