Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Trening z reprezentantem Polski!

2017-10-24
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Trening z reprezentantem Polski!
Trening z reprezentantem Polski!

We wtorek, 24 października, w Krotoszynie gościł Łukasz Kaczmarek, gwiazda siatkarskiej reprezentacji Polski. Zawodnik Cuprum Lubin spotkał się z burmistrzem Franciszkiem Marszałkiem z jego gabinecie, a później prowadził otwarty trening z młodymi adeptami siatkówki.

Podczas spotkania z władzami podpisano umowę na wykorzystanie wizerunku pochodzącego z Krotoszyna siatkarza do celów promocyjnych miasta i gminy. Rozmawiano również o ostatnich osiągnięciach Łukasza Kaczmarka w klubie oraz o jego, jakże udanych, występach w narodowych barwach. Znanemu sportowcowi włodarze wręczyli też drobny upominek.

Później zawodnik Cuprum Lubin udał się do hali sportowo-widowiskowej, gdzie spotkał się z młodymi siatkarzami, prowadzonymi przez Piotra Robakowskiego, trenera UKS Piast Krotoszyn. Wspólny trening siatkówki z młodymi adeptami tej dyscypliny sportu wzbudził ogromne zainteresowanie wśród młodzieży szkolnej, która licznie zasiadła trybunach i z zaciekawieniem obserwowała poczynania reprezentanta kraju. Zajęcia z tak znanym siatkarzem były dla młodych zawodników wielkim przeżyciem i na pewno na długo pozostaną w ich pamięci.

(NOVUS)

 

FOTOGALERIA na www.glokalna.pl

Szczotka
Kosiarski
Wronecki
Borska
Rozum
Archiwum
Aparatus
BETA
Brykczyński
Fachstol baner
Leaderschool
Serafiniak
Impuls
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...