Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Triumf krotoszyńskiej pary

2019-06-03
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Triumf krotoszyńskiej pary
Triumf krotoszyńskiej pary
Leniwiec tekst

W niedzielę w sali kameralnej Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury odbył się trzeci turniej PlayStation FIFA KLF CUP 2vs2. Organizatorem wydarzenia był Krystian Jankowski, we współpracy z Krotoszyńską Ligą FIFA.

 

– Dwie poprzednie imprezy cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. W pierwszej rywalizowano indywidualnie, a w drugiej w parach. Stwierdziliśmy, że zmagania duetów dały uczestnikom więcej frajdy, dlatego zostaliśmy przy tej formule – mówi Krystian Jankowski.

W szranki stanęło 16 par, które podzielono na cztery grupy. Zawody rozgrywane były na czterech stanowiskach, a finały na dużym ekranie. Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie. Gra o zwycięstwo toczyła się często do ostatniej minuty, z dogrywką i rzutami karnymi.

– Poziom rozgrywek był wysoki. Mieliśmy graczy z Leszna i Poznania, ale zwyciężyli krotoszynianie. Mamy bardzo dobrych zawodników, ze sporym potencjałem – podkreśla K. Jankowski. Najlepsi okazali się Gracjan Guzowski i Oskar Sędziak (Krotoszyn), którzy wyprzedzili duet z Poznania i kolejną parę z Krotoszyna – Michała Kudrykiewicza i Szymona Kierowicza. Zawodnicy, którzy znaleźli się na podium, otrzymali pamiątkowe medale oraz nagrody w postaci padów, klawiatury, stacji dokujących do padów czy bonusów do gry w FIFĘ.

(NOVUS)

YouTube

energy sped
Jumbonet
M-Partner
Zuziak
APR
Lombard Smok
Phone Spa
daf-mal
Intermarche
MediaSort
Archiwum
BGP
Lesniczowka
Kiki Car Care
E-paka
Eltom-bud
Kostka
KUK
Jarmużek
Pod Szyszkami
Robstal