Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
PADEWSCY

Maseczki dla mieszkańców gminy Kobylin

2020-03-25
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Maseczki dla mieszkańców gminy...
Maseczki dla mieszkańców gminy Kobylin
ENDORFINA

W związku z epidemią koronawirusa urząd w Kobylinie zaopatrzy wszystkich mieszkańców w maseczki ochronne. Władze gminy chcą w ten sposób zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców.

 

Zaleca się, aby w miejscach publicznych zasłaniać twarz albo własnoręcznie zrobioną maseczką, albo szalikiem. Zatem przygotowaliśmy maseczki z bawełny dla mieszkańców całej gminy. One nie mają atestów, mogą też być wielokrotnie używane – trzeba je prać i prasować po każdym użyciu. Pamiętajmy, że profesjonalne maseczki z atestami są dedykowane jedynie chorym oraz personelowi medycznemu, my możemy zadbać o siebie, korzystając ze zwykłej ochrony i pamiętając o przestrzeganiu zasad higieny i stosując się do zaleceń – czytamy w oświadczeniu Urzędu Miejskiego w Kobylinie.

Pamiętaj –myj ręce i twarz, używaj środków dezynfekujących na bazie alkoholu, zostań w domu, nie wychodź bez potrzeby. Maseczki do domów będą dostarczane sukcesywnie, przez strażaków ochotników, radnych, sołtysów i pracowników urzędu. Prosi się o sprawdzanie skrzynek pocztowych.

800 190 590 – numer infolinii Narodowego Funduszu Zdrowia dotyczącej postępowania w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem.

OPRAC. (NOVUS)

FOT. www.kobylin.pl

Comments are closed

YouTube

Archiwum
Motosdodoła
Dietetyk Kaźmierczak
ZBITY TELEFON -SOFT KOMPUTERY
Jarmużek
MATYLA
KOK
BHP RABENDA
Agencja Reklamowa GL
BGP 2023
MAYOR INK
GL MILICZ