Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
U Bielawnego
Wojno
Duży baner na środku

Maseczki dla mieszkańców gminy Kobylin

2020-03-25
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Maseczki dla mieszkańców gminy...
Maseczki dla mieszkańców gminy Kobylin

W związku z epidemią koronawirusa urząd w Kobylinie zaopatrzy wszystkich mieszkańców w maseczki ochronne. Władze gminy chcą w ten sposób zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców.

 

Zaleca się, aby w miejscach publicznych zasłaniać twarz albo własnoręcznie zrobioną maseczką, albo szalikiem. Zatem przygotowaliśmy maseczki z bawełny dla mieszkańców całej gminy. One nie mają atestów, mogą też być wielokrotnie używane – trzeba je prać i prasować po każdym użyciu. Pamiętajmy, że profesjonalne maseczki z atestami są dedykowane jedynie chorym oraz personelowi medycznemu, my możemy zadbać o siebie, korzystając ze zwykłej ochrony i pamiętając o przestrzeganiu zasad higieny i stosując się do zaleceń – czytamy w oświadczeniu Urzędu Miejskiego w Kobylinie.

Pamiętaj –myj ręce i twarz, używaj środków dezynfekujących na bazie alkoholu, zostań w domu, nie wychodź bez potrzeby. Maseczki do domów będą dostarczane sukcesywnie, przez strażaków ochotników, radnych, sołtysów i pracowników urzędu. Prosi się o sprawdzanie skrzynek pocztowych.

800 190 590 – numer infolinii Narodowego Funduszu Zdrowia dotyczącej postępowania w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem.

OPRAC. (NOVUS)

FOT. www.kobylin.pl

YouTube

Zuziak
Klub zdrowia 24
Intermarche
Dietetyka Kroczak
Lesniczowka
energy sped
M-Partner
APR
Galeria Kroto
Archiwum
gierko
Banaszak
TOR
Ideal Okna
BGP
Phone Spa
Transmed24
daf-mal
Robstal
Pod Szyszkami
Słoneczna
Eltom-bud
Impuls
W starym stylu
Jarmużek
Jumbonet
Kostka
KUK