Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
PADEWSCY2

Uwaga na włamywaczy!

2023-05-25
Uwaga na włamywaczy!
Centnas

Komenda Powiatowa Policji w Miliczu ostrzega przed włamywaczami! W ostatnim czasie na terenach wiejskich powiatu milickiego nasiliły się kradzieże mienia z garażów i pomieszczeń gospodarczych, dokonywane po uprzednim włamaniu się sprawców do tego typu budynków.

Włamywacze najczęściej wchodzą do zamkniętych pomieszczeń, uszkadzając kłódki zabezpieczające drzwi lub bramy wejściowe. Okradane były także pomieszczenia, które nie były zamykane. Złodzieje dokonują tych przestępstw w porze nocnej, a ich łupem padają elektronarzędzia oraz inne wartościowe przedmioty, przechowywane w garażach i pomieszczeniach gospodarczych.

– Będąc czujnym, roztropnym i stosując podstawowe zasady bezpieczeństwa, ograniczacie możliwości działania włamywaczy. Bądźcie przezorni, a o wszelkich podejrzanych osobach natychmiast prosimy informować dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Miliczu lub najbliższą jednostkę policji w całym kraju – tel. 47 87 212 00 lub 112 jest czynny całą dobę – apeluje podinsp. Sławomir Waleński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Miliczu.

(FENIX)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 − 10 =

YouTube

MediaSort 2
MediaSort
Archiwum
Twoja Edukacja
VADEMECUM
ZAKOCHANY W DREWNIE
KOK
AMBASADOR WSI
IGLOO PIASNY
INNOWACYJNE FINANSE
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
EDI
Jarmużek
BHP RABENDA
MATYLA
Zajączek
Agencja Reklamowa GL
Dietetyk Kaźmierczak
Motosdodoła
VADEMECUM2
MAYOR INK
BGP