Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

W sierpniu treningi za „free” dla każdego nowego zawodnika

2020-07-27
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. W sierpniu treningi za...
W sierpniu treningi za „free” dla każdego nowego zawodnika
Media sort baner w tekstach

Słoneczna pogoda, dłuższe dni i mniej obowiązków w szkole – to wszystko zachęca do maksymalnego wykorzystania najbliższych miesięcy. Wraz z pojawieniem się promieni słońca wzrasta chęć spędzania czasu na dworze. W jaki sposób wykorzystać go rozrywkowo i produktywnie jednocześnie? Postaw na sport!

 

Trenujemy przez całe wakacje, ponieważ to idealny czas na aktywność fizyczną. Pogoda dopisuje i pozwala na szlifowanie piłkarskiej formy. Spędź udane wakacje z przyjaciółmi na naszych treningach. Aktualnie prowadzimy wakacyjne nabory we wszystkich kategoriach wiekowych w lokalizacji Krotoszyn – Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat).

Rozwój podopiecznych Akademii Piłkarskiej Reissa jest dla nas najważniejszy, dlatego przykładamy najwięcej starań do jakości treningów oraz modernizacji baz szkoleniowych, mając na celu przede wszystkim bezpieczeństwo i zadowolenie Twojego dziecka.

Oferujemy autorski system rozgrywek: Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie to pionierski projekt pozwalający na rywalizację zawodników w myśl zasady fair play i idei zespołowości. Odbywające się rozgrywki, w pełni dostosowane do poziomu oraz wieku zawodników, zapewniają nie tylko sportowe emocje, ale przygotowują uczestników do piłkarskich pojedynków na najwyższym poziomie.

Stawiamy na zrównoważony rozwój naszych zawodników. Tym, którzy dopiero do nas dołączają, proponujemy tzw. ścieżkę lokalizacyjną, gdzie skupiamy się na graczach rozpoczynających swoją przygodę z piłką nożną i bacznej obserwacji ich postępów. Uczestnicy wykazujący zaawansowany poziom gry mogą skorzystać z wyboru ścieżki reprezentacyjnej – nasi reprezentanci zasilają dziś najlepsze polskie kluby grające w Ekstraklasie, co świadczy o wysokim poziomie szkolenia.

Wiemy, jak ważne jest odpowiednie samopoczucie dziecka podczas zajęć. Dlatego każda nasza grupa treningowa jest w pełni dostosowana do wieku uczestników. Dzięki temu mamy możliwość zapewnienia odpowiednich warunków rozwojowych nawet najmłodszym zawodnikom. Ponadto na każdym treningu najmłodszych grup obecnych jest dwóch trenerów, co przekłada się na wzmożoną pracę i zwrócenie większej uwagi na każdego piłkarza.

Jesteśmy dostępni dla naszych zawodników przez cały rok – w Akademii nie ma przerw wakacyjnych czy spowodowanych feriami zimowymi. Całoroczna działalność pozwala na organizację większej liczby treningów służących rozwojowi i dobrej zabawie naszych uczestników.

UWAGA! Każdy zawodnik, który zapisze się na treningi w sierpniu w lokalizacji w Krotoszynie i poda hasło GAZETA KROTOSZYN, trenuje za darmo w tym miesiącu. Więcej informacji o zapisach i harmonogramie treningów u koordynatora lokalizacji – tel. 511076527

(APR)

YouTube

energy sped
Robstal
Jumbonet
Intermarche
Lesniczowka
Lombard Smok
Phone Spa
Kiki Car Care
Archiwum
Zuziak
APR
daf-mal
BGP
M-Partner
MediaSort
E-paka
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Kostka
KUK
Jarmużek