Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
FACHOWIEC

W trosce o Ciebie i środowisko

2021-02-23
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. W trosce o Ciebie...
W trosce o Ciebie i środowisko
DAF-MAL

Mieszcząca się przy ul. 23 stycznia w Krotoszynie Pralnia Laguna jest całkowicie ekologiczna. Proces czyszczenia nie wpływa zatem szkodliwie na środowisko, a pranie nie jest zagrożeniem dla zdrowia.

 

Pralnia Laguna korzysta z najnowocześniejszych metod czyszczenia, jakie dostarcza jej firma Electrolux. Głównym środkiem czyszczącym, służącym załodze firmy w pracy, jest woda. W przypadku różnych plam stosuje się biodegradowalne środki piorące. Pranie odebrane z krotoszyńskiej pralni nie posiada specyficznego „chemicznego” zapachu. Jest ono zatem całkowicie bezpieczne nawet dla alergików i dla delikatnej skóry dzieci.

Ekologiczne metody gwarantują również to, że nasze ubrania i inne rzeczy nie zostaną zniszczone przez środki chemiczne. Możemy zatem spokojnie oddać w ręce załogi Laguny nawet swoje ulubione elementy garderoby. Do pralni możemy również oddać najbardziej delikatne tkaniny, mając całkowitą pewność, że nic złego się z nimi nie stanie. Ekologiczne metody czyszczenia, oparte na wodzie i biodegradowalnych środkach piorących, nie są szkodliwe dla środowiska.

Bardzo ważną informacją jest to, że 1 lutego, przy ul. Szosa Benicka 19, otwarty został Laguna Shop. W sklepie znajdziecie cenioną przez wiele osób chemię niemiecką i włoską, ale również artykuły szkolne, znicze, rajstopy i wszelkie inne artykuły, które na pewno przydadzą się w każdym domu.

OPRAC. (LENA)

YouTube

Get Free
Zajączek
Biblioteka Zduny
Eltom-bud
Jarmużek
Oring
Pałac w Orli
Zuziak
Archiwum
Jumbonet
Lombard Smok
Maśniak