Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Walczyli o mistrzostwo gminy

2020-10-16
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Walczyli o mistrzostwo gminy
Walczyli o mistrzostwo gminy
Media sort baner w tekstach

W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Gminy w Badmintonie. W szranki stanęło 52 zawodników i zawodniczek. Rywalizacja toczyła się w pięciu kategoriach.

 

W kategorii dziewcząt z rocznika 2008 i młodszych zwyciężyła Patrycja Teodorczyk (Rozdrażew), wyprzedzając Zuzannę Wolniak (Rozdrażew) i Izabelę Junyszek (Dąbrowa). W zmaganiach ich rówieśników najlepszy był Jan Pawlak (Rozdrażew), drugie miejsce zajął Fabian Kosakowski (Rozdrażew), a trzecie Cezary Maryniak (Rozdrażew).

W gronie dziewcząt z roczników 2006-2007 triumfowała Marcelina Pawlak (Rozdrażew), druga lokata przypadła Kamili Patalas (Grębów), a trzecia była Oliwia Waliszewska (Rozdrażew). W grupie chłopców z tych roczników bezkonkurencyjny okazał się Karol Koprowski (Rozdrażewek), a za nim uplasowali się Kacper Koprowski (Rozdrażewek) i Wiktor Kubiak (Rozdrażew).

W kategorii open pierwsze miejsce zajął Bartosz Karwik (Rozdrażew), a kolejne pozycje zajęli Janusz Nowak (Rozdrażewek) i Krystian Patalas (Rozdrażew).

Czterech najlepszych w każdej kategorii otrzymało medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Organizatorami mistrzostw były Urząd Gminy Rozdrażew i Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy Doliwa Rozdrażew. Organizacją i sędziowaniem zawodów zajął się Piotr Motyl – nauczyciel wychowania fizycznego.

(ANKA)

FOT. www.rozdrazew.pl

YouTube

Pałac w Orli
MediaSort
energy sped
BGP
Jumbonet
Robstal
Intermarche
daf-mal
Lombard Smok
M-Partner
Kiki Car Care
Zuziak
APR
Archiwum
Active Zone
Kostka
KUK
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Jarmużek