Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Wielkie nabory 2019

2019-09-06
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Wielkie nabory 2019
Wielkie nabory 2019
Leniwiec tekst

Ruszyły wrześniowe nabory do nowo otwartych grup treningowych w ramach Akademii Piłkarskiej Reissa. Dołącz do struktur największej akademii w zachodniej Polsce i buduj wspólnie pomarańczową rodzinę! Na co dzień w Krotoszynie, Kobylinie i Zdunach trenuje ponad 140 zawodników. Klub zaprasza na treningi wszystkie dzieci w wieku 4-12 lat. Tylko do końca września po przystąpieniu do szkółki otrzymasz na własność oficjalną piłkę klubu.

 

Akademia Piłkarska Reissa specjalizuje się w szkoleniu piłkarskiego rzemiosła już od najmłodszych lat. Na treningi przychodzą zarówno chłopcy, jak i dziewczynki, już od czwartego roku życia. To idealny moment na start piłkarskiej pasji, ponieważ wraz z początkiem września tworzone są nowe grupy treningowe, przez co dziecko szybko adaptuje się do nowego środowiska i nawiązuje przyjaźnie. Klub zapewnia dwa bezpłatne treningi zapoznawcze, aby młody piłkarz jak najlepiej przystosował się do zajęć z piłką. Każda grupa treningowa jest dostosowana wiekiem i umiejętnościami pod danego zawodnika, aby mógł wynieść z zajęć jak najwięcej.

Stawiamy na zrównoważony rozwój naszych zawodników. Tym, którzy dopiero do nas dołączają, proponujemy tzw. ścieżkę lokalizacyjną, w której skupiamy się na zawodnikach rozpoczynających swoją przygodę z piłką nożną i bacznej obserwacji ich postępów. Uczestnicy wykazujący zaawansowany poziom gry mogą skorzystać z wyboru ścieżki reprezentacyjnej – nasi reprezentanci zasilają dziś najlepsze polskie kluby grające w Ekstraklasie, co świadczy o wysokim poziomie szkolenia.

– Stawiamy na profesjonalizm. Obecnie współpracuje z nami szereg trenerów oraz asystentów, którzy posiadają wszelkie niezbędne kursy oraz liczne szkolenia zrealizowane nie tylko w krajowych, ale i w europejskich klubach. Ponadto są to osoby z doświadczeniem w pracy z dziećmi, potrafiące „złapać” dobry kontakt z zawodnikami. Poprzez to możemy odpowiednio pracować nad rozwojem fizycznym oraz mentalnym podopiecznych – podkreśla Piotr Reiss, patron APR.

Warto zaznaczyć, że Akademia Piłkarska Reissa to szkółka w pełnym tego słowa znaczeniu. Jej podstawowym celem nie jest wyławianie największych talentów z okolicy, a co za tym idzie – dyskryminacja dzieci mniej uzdolnionych, ale wsparcie tych, których talent wymaga szlifowania lub może się pojawić nieco później. – Bycie uczestnikiem Akademii Piłkarskiej Reissa daje różne możliwości i to, jako rodzice, cenimy najbardziej. Nie są to jedynie cotygodniowe treningi, ale także możliwość zdrowej rywalizacji w myśl zasady fair play podczas turnieju Reiss Cup czy rozgrywek Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich, które organizowane są w weekendy. Dzieci mogą dzięki temu rozwijać swoją pasję, uczyć się współpracy i szacunku dla przeciwnika. Bardzo istotne jest także ubezpieczenie, które przysługuje wszystkim dzieciom oraz wsparcie klubowego fizjoterapeuty. Ich bezpieczeństwo jest dla nas wszystkich najważniejsze – mówi tata 7-letniego Stasia.

W związku z jesiennymi naborami Akademia zaprasza każde dziecko na dwa darmowe treningi zapoznawcze. Dla zawodników, którzy dołączą do klubu, przygotowano prezent – dedykowaną piłkę APR. Aby dołączyć do klubu, należy zarejestrować się na stronie www.akademiareissa.pl, a następnie przyprowadzić swoją pociechę na zajęcia. Więcej informacji można uzyskać u koordynatorów: lokalizacji Krotoszyn – Grzegorza Nowaka (661 843 179), Kobylin – Mateusza Mruka (607 276 338) oraz Zduny – Aleksandra Sobczyka (600 747 466).

(KAKTUS)

YouTube

energy sped
Jumbonet
M-Partner
Zuziak
APR
daf-mal
Lombard Smok
Phone Spa
Intermarche
Archiwum
BGP
MediaSort
Lesniczowka
Kiki Car Care
Eltom-bud
Kostka
KUK
Jarmużek
Pod Szyszkami
Robstal