Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Wojowniczka u burmistrza

2020-07-10
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Wojowniczka u burmistrza
Wojowniczka u burmistrza
Media sort baner w tekstach

Pierwszego dnia lipca burmistrz Tomasz Lesiński gościł Różę Gumienną, pochodzącą z Kobylina zawodniczkę sportów walki. Włodarz pogratulował sportsmence sukcesów i życzył dalszego rozwoju zawodowego.

 

Róża Gumienna to była mistrzyni Fight Exclusive Night oraz zawodniczka DSF Kickboxing Challenge. Od 2019 roku występuje w MMA. Aktualnie związana jest kontraktem z organizacją Babilon MMA. W październiku 2019 stoczyła pierwszą walkę zawodową, pokonując Raimondę Grundulaite.

26 czerwca R. Gumienna walczyła na gali Babilon MMA 14 ze Słowenką Aldiną Seferowić, odnosząc drugie zwycięstwo w zawodowej karierze w mieszanych sztukach walki. Konfrontacja była bardzo emocjonująca. W pierwszej rundzie Seferović stawiała duży opór i walczyła bardzo ambitnie, pokazując niemałe umiejętności.

Druga odsłona zaczęła się od skracania dystansu przez Seferović, która pracowała nad zejściem do parteru. Po dwóch minutach Polka znalazła się w dosiadzie i zasypała rywalkę serią ciosów. Po chwili sędzia zdecydował się przerwać walkę i zwycięstwo R. Gumiennej stało się faktem.

(ANKA)

FOT. www.kobylin.pl

YouTube

energy sped
Robstal
Jumbonet
Intermarche
Lesniczowka
Lombard Smok
Phone Spa
Kiki Car Care
Archiwum
Zuziak
APR
daf-mal
BGP
M-Partner
MediaSort
E-paka
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Kostka
KUK
Jarmużek