Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
DUBWAR
PIZZAMAZURIANA

Wokalny sukces Wiktorii Łukowiak

2023-09-16
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Kultura
  6. /
  7. Wokalny sukces Wiktorii Łukowiak
Wokalny sukces Wiktorii Łukowiak
KOAR d e s i g n

Wiktoria Łukowiak ze Smolic, uczennica klasy IVc w I Liceum Ogólnokształcącym im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie, to młoda artystka z ogromnym talentem muzycznym. W IV Ogólnopolskim Przeglądzie Wokalnych Talentów „Muzyka – Wyobraźnia – Ciemność” odniosła kolejny sukces, gdyż znalazła się w czołowej szesnastce.

 

Konkurs skupił solistów w przedziale wiekowym od 15 do 26 lat. Do pierwszego etapu zgłosiło się ponad 70 wykonawców z całej Polski. Wiktoria Łukowiak znalazła się w gronie 16 półfinalistów.

Półfinały odbywały się w prestiżowym Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej. Mimo że Wiktoria nie znalazła się w gronie finalistów, to należy docenić jej osiągnięcie, gdyż rywalizowała z wieloma profesjonalnymi wokalistami.

– Jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się dostać do szczęśliwej szesnastki, wiedząc, że do konkursu zgłaszali się ludzie z całej Polski. Poziom w półfinale był bardzo wysoki, kilkoro uczestników było profesjonalnymi wokalistami, np. studentami wokalistyki jazzowej czy śpiewu klasycznego, co dało się usłyszeć. Dlatego też jestem bardzo wdzięczna, że i ja skromnie mogłam się z nimi zmierzyć! – podsumowała swój udział w konkursie Wiktoria Łukowiak.

OPRAC. (FENIX)

 

FOT. I LO Krotoszyn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

trzynaście − 6 =

YouTube

Archiwum
BGP 2023
AMBASADOR WSI
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Dietetyk Kaźmierczak
JARANET A
GÓRZNY GROUP
INNOWACYJNE FINANSE
MAYOR INK
JARANET b
Jarmużek
Agencja Reklamowa GL
Motosdodoła
BHP RABENDA
Zajączek
KOK
TK DACHY