Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Współpraca z Wartą Poznań

2020-11-13
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Współpraca z Wartą Poznań
Współpraca z Wartą Poznań
Najfinanse text

12 listopada Akademia Talentów Krotoszyn podpisała umowę partnerską z poznańską Wartą. To wielki sukces naszego klubu oraz możliwość promocji miasta.

 

Przed podpisaniem dokumentu odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli burmistrz Franciszek Marszałek, dyrektor Akademii Warty – Wojciech Tomaszewski, analityk Warty Poznań – Patryk Czubak, dyrekcja Szkoły Podstawowej 8 w Krotoszynie – Katarzyna Maciejewska i Sławomir Chlebowski, a także Zarząd Akademii Talentów w osobach Łukasza Raka i Huberta Wronka. Uczestnicy wymienili się spostrzeżeniami na temat potrzeb klubów i możliwości płynących ze współpracy z akademią piłkarską ekstraklasowej Warty.

Burmistrz Krotoszyna wskazał na dotychczasowy wkład gminy we wsparcie młodych sportowców i możliwości, które pojawią się wraz z ukończeniem budowy stadionu. W ramach partnerstwa poznański klub zadeklarował pomoc w organizacji wydarzeń sportowych, jak i w szkoleniu środowiska piłkarskiego w celu podniesienia poziomu szkoleń w regionie.

Do tej pory do Poznania trafiło dwoje krotoszyńskich wychowanków – Weronika Polak i Filip Pinkowski. Warta zdecydowała się na współpracę, wysoko oceniając poziom szkolenia i organizacji Akademii Talentów. W owym projekcie weźmie udział jedynie kilka klubów z Wielkopolski, które do tej pory były obserwowane przez poznaniaków.

(LENA)

YouTube

Pałac w Orli
energy sped
BGP
Jumbonet
Robstal
Intermarche
daf-mal
Lombard Smok
M-Partner
Kiki Car Care
Zuziak
APR
Archiwum
Zajączek
Get Free
Active Zone
Kostka
KUK
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Jarmużek