Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Wybierasz się na ślub w charakterze gościa?

2021-07-27
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Wybierasz się na ślub...
Wybierasz się na ślub w charakterze gościa?
Zuziak tekst

Skorzystaj z usług wizażystki!

Sezon ślubny w pełni. Otrzymanie zaproszenia po długim czasie izolacji niezmiernie cieszy. Z drugiej jednak strony, do tak ważnego wydarzenia trzeba się odpowiednio przygotować.

 

Zakup sukienki i biżuterii mogą nie wystarczyć: aby zrobić pozytywne wrażenie na parze młodej oraz gościach, z którymi tak dawno się nie widzieliśmy, warto zatrudnić wizażystkę. Ta wykona profesjonalny makijaż i sprawi, że podczas ślubu i wesela będziemy czuć się perfekcyjnie. Sprawdź, jak znaleźć makijażystkę, która nie zawiedzie.

 

 

Makijaż ślubny nie tylko dla panny młodej. Postaw na profesjonalny make up

Nie ma nic dziwnego w tym, że każda kobieta wybierająca się na ślub chce wyglądać doskonale. Również, jeśli nie jest to jej wielki dzień – a na imprezę idzie wyłącznie jako gość. O ile makijaż dla panny młodej stał się już poniekąd częścią tradycji, goście weselni bardzo często wykonują go we własnym zakresie. Tymczasem usługi wizażystek wcale nie są takie drogie, a tworzone przez nie makijaże biją na głowę wszystkie inne. Jeżeli zależy nam na trwałym make upie, perfekcyjnie dopasowanym do weselnej kreacji i naszego typu urody, skorzystajmy z usług doświadczonej makijażystki. Taka osoba dysponuje nie tylko wysokiej jakości kosmetykami, ale również fachową wiedzą z zakresu wizażu. W związku z tym, że trendy w makijażu okolicznościowym stale się zmieniają, zatrudnienie wizażystki to świetny wybór. Specjalistka makijażowa będzie wiedziała, jak przygotować skórę pod makijaż, przy pomocy jakich kosmetyków podkreślić oczy i usta, jak przykleić rzęsy oraz utrwalić gotowy make up. Tu rodzi się pytanie, w jaki sposób rozpoznać doświadczoną makijażystkę i uniknąć zatrudnienia nieodpowiedniej osoby? Odpowiadamy w dalszej części artykułu.

 

 

W poszukiwaniu dobrej wizażystki… udaj się do polecanego studia urody

W internecie co prawda nie brakuje ofert makijażystek, które chętnie dojeżdżają do klienta i nierzadko oferują promocyjne ceny. Bardzo często są to osoby niedoświadczone, które dopiero budują swoje portfolio. Nie dysponują one wieloma kosmetykami, nie przeszły też odpowiednich kursów, a ich prace – nie da się ukryć – pozostawiają wiele do życzenia. Makijażystka ślubna musi być osobą doświadczoną, pewną siebie, godną zaufania. Najłatwiej znaleźć ją w salonie kosmetycznym, jak na przykład T&T Studio Urody: https://www.ttstudiourody.pl/.

W takich miejscach oferowane są kompleksowe usługi z zakresu makijażu ślubnego, okolicznościowego i wieczorowego. Wizażystki pracują na produktach znanych marek, posługując się zdezynfekowanymi pędzlami. Jako gość weselny, który chce wyglądać znakomicie przez cały dzień i noc, wybieraj usługi kosmetyczne na najwyższym poziomie. Tak unikniesz rozczarowania i na weselu będziesz się rewelacyjnie bawić, z radością pozując do zdjęć.

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud