Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Wymiana ciosów na remis

2020-09-06
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Wymiana ciosów na remis
Wymiana ciosów na remis
Najfinanse text

Bardzo emocjonująca była wyjazdowa konfrontacja Piasta Kobylin ze Zjednoczonymi Rychwał. Goście trzy razy wychodzili na prowadzenie, ale ostatecznie musieli zadowolić się jednym punktem. Zwycięstwo uciekło im już w doliczonym czasie gry.

 

Kobylinianie już w 4. minucie otworzyli rezultat meczu. Po podaniu Jakuba Smektały Mateusz Olikiewicz znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i nie zmarnował okazji. Przed przerwą wynik nie uległ zmianie, ale za to w drugiej odsłonie spotkanie nabrało rumieńców.

W 51. minucie do remisu doprowadził Przemysław Skibiszewski, trafiając w samo okienko. Kobylinianie odpowiedzieli dziewięć minut później. J. Smektała pokonał bramkarza sprytnym strzałem, po którym piłka wpadła do siatki przy krótkim słupku. Kwadrans przed końcem znów był remis. Miejscowi dobrze rozegrali piłkę po wrzucie z autu, a na listę strzelców wpisał się Sebastian Borowiec.

W 81. minucie Ksawery Wachowiak wykorzystał błąd rywali i pokonał golkipera uderzeniem z 11 metrów. Kiedy wydawało się, że Piast dowiezie prowadzenie do końca, już w doliczonym czasie gry arbiter podyktował rzut karny, który na gola zamienił P. Skibiszewski. Decyzja sędziego wywołała protesty gości, ponieważ po ulewie, która przeszła nad boiskiem około 70. minuty, linie stały się niewidoczne. Kobylinianie uznali, iż faul miał miejsce poza obrębem szesnastki, lecz ich protesty na nic się zdały.

(LENA)

ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ – PIAST KOBYLIN 3:3 (0:1)

0:1 – Mateusz Olikiewicz (4′)
1:1 – Przemysław Skibiszewski (51′)
1:2 – Jakub Smektała (60′)
2:2 – Sebastian Borowiec (74′)
2:3 – Ksawery Wachowiak (81′)
3:3 – Przemysław Skibiszewski (91′ karny)

PIAST: Wojtkowiak – Frąckowiak, Kokot, A. Kurzawa, Siepa, Ma. Wachowiak, M. Kurzawa (84′ K. Snela), Siecla, Olikiewicz (87′ E. Jędrzejak), Smektała, Mt. Wachowiak (80′ K. Wachowiak)

YouTube

Pałac w Orli
MediaSort
energy sped
BGP
Jumbonet
Robstal
Intermarche
daf-mal
Lombard Smok
M-Partner
Kiki Car Care
Zuziak
APR
Archiwum
Active Zone
Kostka
KUK
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Jarmużek