Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Wymuszona zmiana planów

2020-10-15
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Wymuszona zmiana planów
Wymuszona zmiana planów
Vidia film tekst

13 listopada w hali środowiskowo-sportowej przy ul. 3 Maja w Kobylinie, w godzinach 15.30-20.00, odbędzie się Bulgarian Bag Challenge. Szkolenie będzie całkowicie bezpłatne.

 

Szkolenie, planowane wcześniej na październik, miał przeprowadzić legendarny bułgarski zapaśnik – Iwan Iwanow. Twórca systemu treningowego Suples Training System miał przylecieć do Polski w ramach uznania dla Klubu Sportowego Ranger. Warto wspomnieć, że kobyliński klub jest największym klubem bulgarian bag w naszym kraju. Zajęcia, które prowadzone są w dwóch grupach, zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych, cieszą się ogromnym powodzeniem. Niestety, pandemia uniemożliwiła przylot Iwanowa ze Stanów Zjednoczonych, co oznacza, że trening z 22 października został odwołany. Organizatorzy oferują jednak ciekawą alternatywę dla tego wydarzenia – darmowe szkolenie, prowadzone przez najlepszych polskich instruktorów. Jednym z nich jest Lech LEON Kledzik, bulgarian bag PRO instructor. Jest on jedyną osobą w Polsce i jedną z nielicznych na świecie, posiadającą ten najwyższy stopień instruktorski. Towarzyszyć będą mu Tomasz Waściński i Paweł Boris Kunysz, jedni z najbardziej doświadczonych instruktorów bulgarian bag w kraju. Każdy z nich poprowadzi ponadgodzinny trening.

Szkolenie jest skierowane do wszystkich, zarówno do osób, które do tej pory nie miały styczności z workiem bułgarskim, jak i do tych, którzy trenują z nim na co dzień. Organizatorzy dopuszczają udział młodzieży od lat 12, prosząc o wcześniejszą informację, aby przygotować lżejsze worki. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal oraz certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.

Zgłoszenie udziału jest możliwe jedynie za pośrednictwem formularza, do którego link można znaleźć w opisie facebookowego wydarzenia – Bulgarian Bag Challenge Kobylin. Osoby, które zapisały się na szkolenie z Iwanem Iwanowem, muszą powtórzyć proces rejestracji. Organizatorzy proszą o przemyślany zapis i niezwłoczne informowanie o swojej nieobecności, by nie blokować miejsca innym chętnym. Ze względu na obostrzenia w treningu może wziąć udział tylko 75 osób.

(LENA)

YouTube

Pałac w Orli
MediaSort
energy sped
BGP
Jumbonet
Robstal
Intermarche
daf-mal
Lombard Smok
M-Partner
Kiki Car Care
Zuziak
APR
Archiwum
Active Zone
Kostka
KUK
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Jarmużek