Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Wyróżniający się uczniowie nagrodzeni stypendiami

2021-09-14
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Edukacja
  4. /
  5. Wyróżniający się uczniowie nagrodzeni...
Wyróżniający się uczniowie nagrodzeni stypendiami
Power Food

W pierwszej połowie września w sali sesyjnej krotoszyńskiego magistratu odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów burmistrza uczniom szkół podstawowych z terenu gminy. Uhonorowano w ten sposób 28 młodych osób.

 

Zarządzenie w sprawie przyznania stypendiów za rok szkolny 2020/2021 uczniom szkół prowadzonych przez gminę burmistrz Krotoszyna wydał ostatniego dnia sierpnia. W wymaganym terminie wpłynęło 30 wniosków, spośród których 28 rozpatrzono pozytywnie.

Na uroczystość do urzędu, prócz stypendystów, przybyli także dyrektorzy szkół. Uczniowie otrzymali okolicznościowe dyplomy. Burmistrz Franciszek Marszałek pogratulował im osiągnięć i wyjątkowej formy promocji gminy Krotoszyn, a ponadto życzył młodzieży sukcesów na dalszych etapach edukacji i zachęcił do podejmowania aktywności na rzecz lokalnego środowiska.

W gronie uhonorowanych znalazło się ośmioro przedstawicieli Szkoły Podstawowej nr 8 z Oddziałami Dwujęzycznymi, pięcioro z SP nr 4, po czterech z SP nr 5, SP nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi i SP w Lutogniewie oraz po jednym z SP nr 1, SP nr 3 z OI i SP w Kobiernie.

(ANKA)

FOT. WOiSS Krotoszyn

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud