Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
DUBWAR
PIZZAMAZURIANA

Wysiłek połączony z pasją

2023-11-20
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Wysiłek połączony z pasją
Wysiłek połączony z pasją
MDECOR

W minioną sobotę hala sportowo-środowiskowa w Kobylinie zamieniła się w arenę rywalizacji dla międzynarodowych talentów treningu z workiem bułgarskim. Mistrzostwa BULGARIAN BAG CHAMPIONSHIPS POLAND, zorganizowane przez klub sportowy Ranger z Kobylina, przyciągnęły zawodników z Polski, Niemiec, Szkocji, Bułgarii i Stanów Zjednoczonych.

 

Uczestnicy startowali w trzech kategoriach: FIT, STRONG i EXTREME, z podziałem na kobiety i mężczyzn. Podczas mistrzostw zaprezentowały się także grupy tańca nowoczesnego oraz treningu ogólnorozwojowego, na co dzień trenujące w Suples Training Center Poland. Gościem honorowym imprezy był twórca worka bułgarskiego, na co dzień mieszkający w Stanach Zjednoczonych, Iwan Iwanow.

Powiat krotoszyński reprezentowało siedmioro zawodników, którzy osiągnęli imponujące rezultaty. W kategorii FIT kobiet drugie miejsce zajęła Małgorzata Wojtyczka, a trzecia była Roksana Kucharczyk. W kategorii STRONG Sandra Nowak uplasowała się na piątej lokacie, a Aneta Waścińska na szóstej. W zmaganiach mężczyzn w kategorii FIT triumfował Piotr Grobelny, drugie miejsce przypadło Tomaszowi Zaryckiemu, a czwarty był Robert Giek.

– Poziom sportowy był bardzo wysoki. Podczas mistrzostw ustanowiono dwa rekordy świata. Kolejne edycje mistrzostw, stworzonych przez członków Klubu Sportowego Ranger z Kobylina, odbędą się w przyszłym roku w Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Bułgarii i na Węgrzech – podsumował Tomasz Waściński z KS Ranger Kobylin.

Bulgarian bag to tzw. worek bułgarski. Trzeba podkreślić, iż formuła mistrzostw została stworzona w całości przez członków Klubu Sportowego Ranger z Kobylina, na czele z właścicielem centrum treningowego SUPLES, Tomaszem Waścińskim.

(FENIX)

 

FOT. Klub Sportowy Ranger Kobylin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × pięć =

YouTube

Archiwum
BGP 2023
AMBASADOR WSI
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Dietetyk Kaźmierczak
JARANET A
GÓRZNY GROUP
INNOWACYJNE FINANSE
MAYOR INK
JARANET b
Jarmużek
Agencja Reklamowa GL
Motosdodoła
BHP RABENDA
Zajączek
KOK
TK DACHY