Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Zabrakło jednego trafienia

2021-09-06
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Zabrakło jednego trafienia
Zabrakło jednego trafienia
Najfinanse text

Ekipa A Seree Tee znalazła się wśród szesnastu najlepszych drużyn w kraju. Niestety w finałach Mistrzostw Polski Playareny naszej drużynie zabrakło szczęścia.

 

Krotoszyński zespół reprezentował nasze miasto w finałach Mistrzostw Polski Playareny trzeci raz z rzędu. Tuż przed turniejem team AST miał problemy kadrowe. Szczęśliwie udało się jednak skompletować dziewięciu zawodników i wyruszyć do Wrocławia. Krotoszynianie trafili do grupy A wraz z Newell’s Old Boys Jastrzębie-Zdrój (wicemistrz Zabrza), Jakubskie Sowa Tattoo Toruń (wicemistrz Torunia) i Wolves Wrocław (wicemistrz Wrocławia).

W pierwszym pojedynku z drużyną z Jastrzębia-Zdroju AST prowadziło już 3:0. Później do głosu doszli rywale i to oni wygrali 6:4. W meczu z Wolves Wrocław krotoszyńscy piłkarze dominowali od początku, w efekcie czego zwyciężyli 5:3. Awans do dalszej rundy był dla A Seree Tee możliwy tylko w przypadku pokonania toruńskiej drużyny różnicą dwóch goli. Początek spotkania należał do rywali. Później krotoszynianie przystąpili do ataków, co poskutkowało zdobyciem trzech bramek w krótkich odstępach czasowych. Ostatecznie nasz zespół wygrał 3:2 i mimo dwóch zwycięstw w grupie odpadł z dalszej rywalizacji.

– Szkoda tego turnieju, wystąpiliśmy w nieco debiutanckim składzie, gdyż trzech zawodników grało z nami po raz pierwszy. Z meczu na mecz forma mimo wszystko rosła. Do awansu zabrakło jednej bramki. Cieszymy się, że trzeci raz z rzędu udało nam się awansować do najlepszej szesnastki drużyn z całej Polski – skomentował Robert Stawowy.

(LENA)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud