Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Zapraszamy do Kamixu na Halloween!

2019-10-29
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Nasz Patronat
  4. /
  5. Zapraszamy do Kamixu na...
Zapraszamy do Kamixu na Halloween!
Aparatus reklama w artykule

W ostatni dzień października, w godzinach 18.15-20.45, w Kamixie Figloland w Krotoszynie odbywał się będzie bal pn. ,,Halloween – obóz zagadek”. Na uczestników czeka mnóstwo ciekawych atrakcji. W zabawie weźmie udział ok. 30-40 dzieci.

 

– Dzieci udadzą się na niezwykły obóz, podczas którego zostaną zaplątane w tajemniczą intrygę. Aby odzyskać to, co im skradziono, będą musiały rozwikłać szereg zagadek i odkryć, kto za tym wszystkim stoi – zapowiadają organizatorzy.

W programie imprezy przewidziano także integracyjne zabawy i konkursy z animatorem czy… upiorny poczęstunek. Wszystko odbywać się będzie w konwencji Halloween, często nazywanego Świętem Duchów. Dzieci przebiorą się za różnorakie potwory i zjawy. Miejsce zabawy zostanie udekorowane dyniami, nietoperzami, pajęczyną i pająkami.

Impreza przeznaczona jest dla dzieci wieku od 5 do 10 lat. Organizatorzy zapraszają na bal również rodziców, dla których przygotowano miejsce, gdzie będą mogli w spokoju się zrelaksować, wypić kawę. Dla tych opiekunów, którzy postanowią przebrać się z okazji Halloween, przygotowano również masę niespodzianek.

(NOVUS)

YouTube

energy sped
Jumbonet
M-Partner
Zuziak
APR
Lombard Smok
Phone Spa
daf-mal
Intermarche
MediaSort
Archiwum
BGP
Lesniczowka
Kiki Car Care
Eltom-bud
Kostka
KUK
Jarmużek
Pod Szyszkami
Robstal