Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
U Bielawnego
Wojno
Duży baner na środku

Zapraszamy dzieci na RUNAWAY JUNIOR!

2019-07-25
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Nasz Patronat
  4. /
  5. Zapraszamy dzieci na RUNAWAY...
Zapraszamy dzieci na RUNAWAY JUNIOR!

10 sierpnia na stadionie w Krotoszynie zostaną zorganizowane zawody dla dzieci z naszego powiatu – RUNAWAY JUNIOR. Organizatorami wydarzenia są Runaway-Polski Uciekinier oraz Centrum Sportu i Rekreacji WODNIK. Imprezę sponsorują KAMIX, LOGinLAB, Fabryka Obfitości i gmina Krotoszyn.

 

– Dzięki współpracy z Centrum Sportu i Rekreacji WODNIK każde dziecko będzie mogło za darmo wziąć udział w tych zawodach. Uczestnicy będą mieli zapewnione medal, koszulkę i posiłek regeneracyjny. Ustaliliśmy limit zgłoszeń do 300 dzieci z powiatu krotoszyńskiego. Według najnowszych danych zostało już tylko około 100 miejsc (stan na 18 lipca – przyp. red.). Jako organizatorzy mamy już dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu takich eventów. Zorganizowaliśmy je m.in. w Pępowie, Opolu, Wrocławiu czy Ostrowie Wlkp. Dzięki inicjatywie dyrektora WODNIKA możemy wspólnie zorganizować taką imprezę również w Krotoszynie – mówi Krzysztof Zmysłowski, reprezentujący Runaway-Polski Uciekinier.

Zadaniem uczestników będzie przybiegnięcie dystansu około 1 kilometra z przeszkodami naturalnymi i konstrukcyjnymi, takimi jak np. piasek, zjeżdżalnia, płotki, błoto. Dzieci będą podzielone na chłopców i dziewczynki oraz na dwie kategorie wiekowe – 4-8 lat i 9-13 lat. Najmłodsi będą mogli pobiec wraz ze swoim opiekunem.

– Dzieciaki mają być brudne i szczęśliwe – oznajmia K. Zmysłowski. – Zapewnione będą jeszcze inne atrakcje – dmuchane zamki czy ścianka do robienia zdjęć. Gościem specjalnym będzie natomiast Mateusz Biernat, uczestnik ostatniej edycji MasterChef Junior – zapowiada organizator.

Runaway-Polski Uciekinier na co dzień zajmuje się organizowaniem biegów z przeszkodami w kategoriach elite, open, for fun oraz junior. Zawody stanowią ekstremalne wyzwanie dla każdego z uczestników. Pokonanie toru przeszkód ma pomagać w przezwyciężaniu własnych słabości. Zapraszamy zatem 10 sierpnia na stadion w Krotoszynie. Emocji nie zabraknie.

(NOVUS)

Sorry, there are no polls available at the moment.
Eltom-bud
KUK
Transmed24
Robstal
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek