Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Zatrzymali włamywaczkę

2020-07-30
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Na sygnale
  4. /
  5. Zatrzymali włamywaczkę
Zatrzymali włamywaczkę
Media sort baner w tekstach

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie zatrzymali 57-letnią mieszkankę powiatu pleszewskiego, która włamała się do domu jednorodzinnego i skradła biżuterię oraz drogie zegarki o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych.

 

Do zdarzenia doszło w nocy z 11 na 12 lipca w Krotoszynie. – Do jednego z domów jednorodzinnych, po uprzednim uszkodzeniu okna, wszedł nieznany sprawca. Jego łupem padła złota biżuteria i drogie zegarki. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o popełnionym przestępstwie i rozpoczęli poszukiwania sprawcy – informuje Piotr Szczepaniak, oficer prasowy KPP w Krotoszynie.

Operacyjni z Wydziału Kryminalnego zabrali się za zbieranie dowodów. Przejrzeli wiele godzin monitoringów i podjęli działania w kierunku ustalenia złodzieja. Po przeanalizowaniu zebranego materiału wpadli na trop. Sprawcą okazała się kobieta – 57-letnia mieszkanka powiatu pleszewskiego. Złodziejka została zatrzymana, przyznała się do popełnionego czynu.

– Kryminalni zabezpieczyli od podejrzanej pieniądze w wysokości równowartości skradzionego mienia. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara do dziesięciu lat więzienia – dodaje P. Szczepaniak.

(ANKA)

YouTube

energy sped
Robstal
Jumbonet
Intermarche
Lesniczowka
Lombard Smok
Phone Spa
Kiki Car Care
Archiwum
Zuziak
APR
daf-mal
BGP
MediaSort
M-Partner
E-paka
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Kostka
KUK
Jarmużek