Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Zderzenie dwóch osobówek

2020-10-14
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Na sygnale
  4. /
  5. Zderzenie dwóch osobówek
Zderzenie dwóch osobówek
Media sort baner w tekstach

We wtorek, 13 października, na skrzyżowaniu dróg w miejscowości Nepomucenów (gmina Kobylin) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Pojazdami podróżowało pięć osób, na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

 

 

Na miejsce skierowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie oraz jeden z OSP Kuklinów, Zespół Ratownictwa Medycznego i policję. Jak się okazało, na skrzyżowaniu dróg doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Citroen i Renault. Drugi z wymienionych pojazdów znajdował się w rowie. Wszyscy uczestnicy wypadku samodzielnie opuścili auta.

Po zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca działań strażacy przystąpili do udzielania osobom biorącym udział w zdarzeniu kwalifikowanej pierwszej pomocy, która polegała na zaopatrzeniu powierzchownych ran, zapewnieniu komfortu cieplnego oraz wsparciu psychicznym.

Następnie poszkodowanymi zajął się Zespół Ratownictwa Medycznego, który wykonał im podstawowe badania. Stwierdzono, że nie ma potrzeby, by ktokolwiek z nich musiał zostać zawieziony do szpitala.

W rozbitych pojazdach strażacy odłączyli akumulatory i zabezpieczyli wycieki płynów eksploatacyjnych. Po zakończeniu czynności policyjnych z drogi usunięto pozostałości po wypadku.

(ANKA)

FOT. OSP Kuklinów

YouTube

Pałac w Orli
MediaSort
energy sped
BGP
Jumbonet
Robstal
Intermarche
daf-mal
Lombard Smok
M-Partner
Kiki Car Care
Zuziak
APR
Archiwum
Active Zone
Kostka
KUK
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Jarmużek