Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Żegnamy lato

2020-09-29
Żegnamy lato
Zuziak tekst

Powoli kończymy sezon odpoczywania na tarasie i w ogrodzie. Nadszedł czas na wypranie poduszek i parasoli ogrodowych.

 

Mnóstwo ludzi uwielbia spędzać czas na dworze. Marzeniem większości posiadaczy domu jednorodzinnego jest miejsce do wypoczynku – w ogrodzie lub na tarasie. Możemy je zaaranżować na wiele sposobów, w zależności od naszego gustu i upodobań. Strefa relaksu powinna być jednak przede wszystkim wygodna. Aby osiągnąć poczucie komfortu, producenci mebli proponują np. profilowane fotele.

To jednak nie zawsze spełnia nasze oczekiwania i mimo wszystko sięgamy po klasyczne rozwiązanie, czyli poduszki. Przy ich zakupie szczególną uwagę należy zwrócić na materiał, z którego są wykonane. Najlepiej zdecydować się na materiały syntetyczne.

Dobrym rozwiązaniem będą poszewki uszyte z poliestru czy z akrylu. Obie tkaniny szybko wysychają, są trwałe i odporne na zabrudzenia. Jeśli chodzi o wypełnienie poduszek, dobrze wybrać piankę PUR, która nie nasiąka wodą, a w przypadku zalania szybko wysycha.

Teraz, kiedy robi się coraz chłodniej, zastanawiamy się nad tym, co zrobić z naszymi poduszkami. Musimy je wyprać, aby czyste czekały na kolejne lato. Jak to zrobić? Pomoże nam w tym Pralnia Laguna, mieszcząca się przy ul. 23 Stycznia w Krotoszynie. Oddając nasze poduszki w ręce załogi pralni, nie będziemy musieli martwić się o to, czy w domu je dopierzemy i czy ich nie zniszczymy. Dodatkowo Laguna jest całkowicie ekologiczna i nie używa żadnych środków chemicznych, co daje nam gwarancję braku wystąpienia uczuleń po kontakcie z naszą skórą.

OPRAC. (LENA)

YouTube

Pałac w Orli
MediaSort
energy sped
BGP
Jumbonet
Robstal
Intermarche
daf-mal
Lombard Smok
M-Partner
Kiki Car Care
Zuziak
APR
Archiwum
Get Free
Active Zone
Kostka
KUK
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Jarmużek