Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Zmiana na pozycji lidera

2019-03-07
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Zmiana na pozycji lidera
Zmiana na pozycji lidera
Leniwiec tekst

W rozgrywkach Superligi Darta długo na pozycji lidera utrzymywał się Jacek Cieślak. Ale w meczu na szczycie uległ Sebastianowi Szostakowi, który tym samym wyszedł na prowadzenie.

 

To oczywiście dwaj główni faworyci do wygrania ligi. W pierwszej rundzie lepszy był J. Cieślak, który wygrał wtedy 6:2. Tym razem S. Szostak zrewanżował się rywalowi, zwyciężając 6:1, dzięki czemu awansował na pierwszą lokatę. Nowy lider ma lepszy bilans meczów z głównym przeciwnikiem oraz korzystniejszy stosunek legów na przestrzeni całego sezonu – 100-91. Ponadto w tej kolejce S. Szostak ograł Mateusza Wojtaszka (6:0), a J. Cieślak pokonał Martę Pawlicką (6:2).

Na trzecim miejscu plasuje się Marcin Kmieciak, który wygrał z Danielem Borskim (6:3) oraz Włodzimierzem Skalskim (6:2). Dwa oczka mniej ma Przemysław Pawlicki, który zwyciężył Sławomira Olgrzymka (6:4) i podzielił się punktami z bratem – Pawłem (5:5).

Dwa zwycięstwa odniósł Mariusz Cieślak, ogrywając S. Olgrzymka (6:3) i Damiana Klubę (6:2). Z kolei Ewa Pawlicka zremisowała z M. Pawlicką (5:5).

Warto także odnotować wygrane Pawła Pawlickiego (6:0 z Michałem Kobuszyńskim), M. Wojtaszka (6:1 z D. Klubą) i D. Borskiego (6:2 z E. Pawlicką).

(GRZELO)

YouTube

energy sped
Jumbonet
M-Partner
Zuziak
APR
Lombard Smok
Phone Spa
daf-mal
Intermarche
BGP
MediaSort
Archiwum
Lesniczowka
Kiki Car Care
E-paka
Eltom-bud
Kostka
KUK
Jarmużek
Pod Szyszkami
Robstal