Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
U Bielawnego
Wojno
Duży baner na środku

Znamy zwycięzców KONKURSU WALENTYNKOWEGO!

2020-02-11
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Znamy zwycięzców KONKURSU WALENTYNKOWEGO!
Znamy zwycięzców KONKURSU WALENTYNKOWEGO!

Zakończył się nasz Konkurs Walentynkowy. Spośród wielu nadesłanych wypowiedzi komisja konkursowa wybrała sześć – jej zdaniem – najciekawszych. Ich autorzy otrzymują walentynkowe nagrody.

 

Konkurs ruszył 21 stycznia. Warunkiem uczestnictwa było wymyślenie chwytliwego hasła związanego ze świętem zakochanych i umieszczenie go w komentarzu pod postem konkursowym. Spośród kilkudziesięciu komentarzy komisja złożona z przedstawicieli Gazety Lokalnej KROTOSZYN wyłoniła sześć haseł, które wyróżniły się pod względem kreatywności.

I tak sesję zdjęciową dla zakochanych, ufundowaną przez Studio V24 Sebastian Szostak, wygrywa Tomasz Piejko. Romantyczna kolacja dla dwojga w Restauracji u Bielawnego to nagroda dla Beaty Stolińskiej. Sylwia Warzecha wygrywa kolację dla dwojga w Restauracji Impuls. Trzy vouchery do kina Przedwiośnie od Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury wędrują do Darii Dolaty, Marcina Bzdęgi oraz Krzysztofa Paterka. Uwaga – bilety do kina obowiązują na seans 14 lutego o godz. 20.45.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie. Laureatom gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do naszej redakcji (ul. Mickiewicza 37/2) w godzinach od 8.00 do 16.00.

(LENA)

YouTube

Phone Spa
W starym stylu
Zuziak
Pod Szyszkami
Jarmużek
Banaszak
Mazi Owczarz
M-Partner
nest
Lesniczowka
BGP
TOR
energy sped
APR
Galeria Kroto
gierko
Jumbonet
Kostka
KUK
Robstal
Słoneczna
Eltom-bud
Transmed24