Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Został jeszcze jeden turniej

2019-04-17
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Został jeszcze jeden turniej
Został jeszcze jeden turniej
Leniwiec tekst

Za nami przedostatni z turniejów w ramach Otwartych Mistrzostw Powiatu Krotoszyńskiego w Szachach Szybkich. Tym razem triumfowali Wiktoria Łukowiak, Katarzyna Kaczmarek, Kamil Grzesiak i Adam Jarczyński.

 

Ostatni turniej zaplanowano na 7 czerwca. Po nim odbędzie się uroczyste podsumowanie mistrzostw i wręczenie nagród najlepszym graczom.

W przedostatnim turnieju w starszej kategorii dziewcząt najlepsza była Wiktoria Łukowiak, która ograła prowadzącą w klasyfikacji generalnej Natalię Grzonę. W gronie młodszych dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Katarzyna Kaczmarek, wyprzedzając Paulinę Antkowiak i Zofię Kalak.

W starszej kategorii chłopców najlepszy był Kamil Grzesiak, wygrywając drugi turniej. W tej chwili ma bezpieczną przewagę nad rywalami i pozostaje mu postawić tylko przysłowiową kropkę nad „i”, by zwyciężyć. Na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej plasuje się Kacper Ugorek, a trzeci jest Dawid Gustowski.

W młodszej grupie wiekowej triumfował Adam Jarczyński, który do samego końca będzie deptał po piętach prowadzącemu w klasyfikacji generalnej Mateuszowi Antkowiakowi.

(GRZELO)

FOT. Grzegorz Nowak

YouTube

energy sped
Jumbonet
M-Partner
Zuziak
APR
Lombard Smok
Phone Spa
daf-mal
Intermarche
BGP
MediaSort
Archiwum
Lesniczowka
Kiki Car Care
E-paka
Eltom-bud
Kostka
KUK
Jarmużek
Pod Szyszkami
Robstal