Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
U Bielawnego
Wojno
Duży baner na środku

Zwycięstwa Krysickiej i Pecyny

2020-01-11
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Zwycięstwa Krysickiej i Pecyny
Zwycięstwa Krysickiej i Pecyny

Za nami dwa kolejne turnieje rankingowe w ramach Krotoszyńskiej Ligi Darta. W tej chwili pozycje liderów okupują Norbert Pecyna i Anna Kowalczyk.

 

W IV turnieju rankingowym pierwsze zwycięstwo odniosła Anita Krysicka, która w finale rozgrywek kobiet ograła Annę Kowalczyk. Wśród mężczyzn niepokonany tego dnia był Norbert Pecyna, który w finałowej konfrontacji okazał się lepszy od Pawła Pawlickiego, zwyciężając 5:4. Wygrana nie przyszła mu jednak łatwo. Wprawdzie N. Pecyna prowadził już 4:0, ale rywal doprowadził do remisu 4:4. Ostatecznie jednak wygrał N. Pecyna. Na trzecim miejscu uplasował się Karol Marcinkowski.

Lider klasyfikacji triumfował także w piątym turnieju. W finale N. Pecyna pokonał Waldemara Kałużnego. Trzecią lokatę zajął Karol Wilgosiewicz, a tuż za podium znalazł się Sebastian Szostak, najlepszy spośród krotoszyńskich darterów. W klasyfikacji generalnej prowadzi N. Pecyna, wyprzedzając Waldemara Kałużnego i Marcina Kmieciaka. W gronie pań ponownie najlepsza była A. Krysicka, która tym razem w finale wygrała z Martą Pawlicką. Trzecia była A. Kowalczyk, która nadal jest liderką w „generalce”, a za nią plasują się A. Krysicka i M. Pawlicka.

Dodatkowo zorganizowano turniej 9. lotki na rzecz Marcela Samola. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem. Zwyciężył Waldemar Kałużny z Milicza.

(LENA)

Sorry, there are no polls available at the moment.
Eltom-bud
KUK
Transmed24
Robstal
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek