Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

„Ekologiczny dzień z PGKiM” – laureaci nagrodzeni!

2022-05-27
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. „Ekologiczny dzień z PGKiM”...
„Ekologiczny dzień z PGKiM” – laureaci nagrodzeni!
Laguna pralnia

Trwający kilka tygodni konkurs, który zorganizowało Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Krotoszynie, promujący ekologiczny styl życia, został rozstrzygnięty. Laureaci otrzymali nagrody.

 

Nagrodę główną o wartości 2050 złotych zdobyła Joanna Paluszkiewicz-Brylewska i to właśnie ona wraz ze swoją rodziną spędzi weekend w kompleksie hotelowym Osada Śnieżka w Łomnicy koło Karpacza. Zwyciężczyni nie kryła radości i – jak przyznała – nie może się już doczekać odpoczynku u podnóża Karkonoszy.

Fundatorem nagród jest Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Krotoszynie. Pozostali laureaci otrzymali vouchery uprawniające do wstępu na krytą pływalnię WODNIK w Krotoszynie. Voucher o wartości 200 zł dostała Magdalena Barańska, natomiast o wartości 100 zł – Filip Jerzyk i Artur Janicki.

Aby wziąć udział w konkursie, należało pokazać za pomocą fotografii lub pracy plastycznej, jak w sposób ekologiczny spędzamy czas wolny. Warunkiem było też posiadanie konta na portalu eBOK, na którym online można załatwić wszelkie sprawy związane z PGKiM-em. Uczestnicy przygotowali plakaty promujące ekologię oraz rodzinne zdjęcia z wycieczek rowerowych, pracy przy ulach czy podlewania roślin deszczówką.

– Pamiętajmy, by dbać o środowisko i uczyć tego nasze dzieci – podkreślił Marian Janas, prezes zarządu spółki, podsumowując konkurs. Serdecznie gratulujemy wszystkim Laureatom!

(lt)

YouTube

Archiwum
BGP
Dietetyk Kaźmierczak
ZAKOCHANY W DREWNIE
EDI
JARANET A
TK DACHY
IGLOO
JARANET b
Jarmużek
Zajączek
Eltom-bud
MATYLA
INNOWACYJNE FINANSE
BETA
IMPULS ZDUNY
BHP RABENDA