Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
PADEWSCY
Piłkarskie mecze gwiazd

12 lutego – Ogólnopolski Dzień Pisania Piórem

2025-02-12
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. 12 lutego – ...
12 lutego –  Ogólnopolski Dzień Pisania Piórem
Kwiaciarnia Złocień

Ogólnopolski Dzień Pisania Piórem obchodzony jest 12 lutego i jest świętem, które przypomina o uroku i elegancji tradycyjnego pisania piórem. To doskonała okazja, by oderwać się od klawiatur i ekranów, sięgnąć po pióro i docenić piękno ręcznego pisma.

Pisanie piórem to nie tylko sztuka, ale także forma wyrażania siebie. Wymaga większej uwagi i staranności, co sprawia, że każdy napisany tekst nabiera osobistego charakteru. Dzień ten jest także okazją do promowania kaligrafii, która w dobie cyfryzacji staje się coraz rzadziej praktykowaną umiejętnością.

Z tej okazji organizowane są warsztaty kaligrafii, konkursy na najpiękniejsze ręczne pismo oraz wydarzenia promujące pisanie tradycyjnymi metodami. To także moment, by sięgnąć po swoje ulubione pióro i stworzyć coś wyjątkowego – list, wiersz czy nawet krótką notatkę.

Ogólnopolski Dzień Pisania Piórem to święto dla miłośników tradycji i piękna w słowie pisanym

(PAW)

Comments are closed

YouTube

Archiwum
Piłkarskie mecze gwiazd
Jarmużek
ZBITY TELEFON -SOFT KOMPUTERY
MATYLA
KOK
BHP RABENDA
MAYOR INK
Agencja Reklamowa GL
BGP 2023
Motosdodoła
Dietetyk Kaźmierczak
GL MILICZ