Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
PADEWSCY

36-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

2024-06-19
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności Milicz
  4. /
  5. 36-latek zatrzymany za posiadanie...
36-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków
Vidia film tekst

W ramach działań zwalczania przestępczości narkotykowej, policjanci z Milicza zatrzymali mężczyznę posiadającego prawie dwieście porcji metamfetaminy.

 

W poniedziałek, 17 czerwca, tuż przed godziną 13:00, policjanci udali się na jedną z ulic Milicza, gdzie według wcześniejszych informacji mieszkał mężczyzna podejrzewany o posiadanie narkotyków. Po przybyciu na miejsce, funkcjonariusze zastali 36-letniego mężczyznę, który miał przy sobie woreczek z białym proszkiem. Kolejny woreczek z podobną substancją został znaleziony w jego mieszkaniu.

Tester narkotykowy wykazał, że zabezpieczona substancja to metamfetamina. Łącznie zabezpieczono prawie dwieście porcji narkotyku, który trafił do policyjnego depozytu. Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Miliczu, gdzie usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa narkotykowego. Po przesłuchaniu został zwolniony.

Policjanci wyjaśniają okoliczności sprawy, w tym pochodzenie zabezpieczonej metamfetaminy. Za jej posiadanie podejrzanemu zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech. Postępowanie jest w toku – informuje podinsp. Sławomir Waleński, oficer KPP w Miliczu.

 

(MS)

FOT. KPP Milicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cztery × 2 =

YouTube

Archiwum
BGP 2023
Motosdodoła
BHP RABENDA
KOK
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Agencja Reklamowa GL
Dietetyk Kaźmierczak
INNOWACYJNE FINANSE
GÓRZNY GROUP
ZBITY TELEFON
MAYOR INK
Jarmużek