2. /
  4. /
  5. Orły zdobyły punkt w...
MAX-MAL

W sobotę piłkarze Białego Orła Koźmin Wlkp. wybrali się do Śremu, aby zmierzyć się z miejscową Wartą. Tak jak w rundzie jesiennej, tak i teraz pojedynek tych drużyn zakończył się remisem 1:1.

Jesienią gola dla Białego Orła strzelił Alan Janowski, a dla Warty Patryk Słomczyński. Rewanżowy mecz znów nie przyniósł rozstrzygnięcia i zespoły podzieliły się punktami.

Koźminianie otworzyli wynik spotkania w 33. minucie gry po trafieniu Roberta Nowakowskiego. Gospodarze próbowali doprowadzić do remisu, lecz goście dobrze się bronili i nie dali się zaskoczyć w pierwszej połowie.

Po przerwie i jedni, i drudzy stwarzali sobie dogodne okazje, lecz wynik długo się nie zmieniał. Dopiero w 83. minucie gry gospodarze dopięli swego i wyrównali. Mateusza Wroneckiego pokonał Piotr Janicki. Rezultat 1:1 utrzymał się do końcowego gwizdka arbitra.

W przedostatniej kolejce podopieczni Adama Zielińskiego w Kobylinie zmierzą się w derbach powiatu z miejscowym Piastem.

WARTA ŚREM – BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN WLKP. 1:1 (0:1)

0:1 – Robert Nowakowski (33)

1:1 – Piotr Janicki (83)

BIAŁY ORZEŁ: Wronecki – Janowski, Roszczak, Konopka, Hajdasz, Kamiński (75’ Borowczyk), Maciejewski, Nowakowski, Pacholski, Kasprzak, Czabański