2. /
  4. /
  5. Katastrofa na zakończenie sezonu
CENTRUM POGRZEBOWE

W środę Piast Kobylin udał się do Śremu, by zmierzyć się z miejscową Wartą w ostatniej kolejce sezonu. Niestety, nasz zespół zakończył rozgrywki wstydliwą porażką.

W początkowej fazie meczu podopieczni Krzysztofa Matuszaka mieli dwie stuprocentowe okazje, których nie wykorzystali, co – jak się później okazało – srodze się zemściło. Wynik spotkania otworzył w 33. minucie Adam Wiśniewski, który najprzytomniej zachował się w polu karnym w zamieszaniu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Kilka minut później na 2:0 podwyższył Bartosz Skrzypczak.

W drugiej odsłonie gospodarze nie mieli litości dla rywali. Kamil Szymandera w krótkim czasie ustrzelił hat trick, a po jednym trafieniu dołożyli Patryk Słomczyński, Piotr Janicki i Krzysztof Kozłowski. Kobylinianie odpowiedzieli tylko honorowym golem Jakuba Smektały. Tak więc Warta wygrała 8:1, deklasując naszą drużynę.

Piast zakończył sezon z dorobkiem 39 punktów.

WARTA ŚREM – PIAST KOBYLIN 8:1 (2:0)

1:0 – Adam Wiśniewski (33)

2:0 – Bartosz Skrzypczak (40)

3:0 – Kamil Szymandera (60)

4:0 – Patryk Słomczyński (64)

5:0 – Kamil Szymandera (67)

6:0 – Kamil Szymandera (70)

6:1 – Jakub Smektała (72)