3. SPORT MILICZ
  4. /
  5. Mateusz Twaróg na mistrzostwach...
Mayor Ink

Reprezentant Black Aqua Krośnicka Przystań, Mateusz Twaróg, w miniony weekend rywalizował w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Pływaniu, które odbyły się w Olsztynie. Nasz utalentowany pływak start w tej imprezie może zaliczyć do udanych.

Mateusz Twaróg startował w czterech konkurencjach i w każdej z nich plasował się w czołowej szóstce! Najlepsze lokaty osiągnął już pierwszego dnia mistrzostw. W zmaganiach na 400 m stylem zmiennym pływak krośnickiego klubu był blisko podium, lecz ostatecznie zajął czwarte miejsce. Niewiele gorzej spisał się w konkurencji 200 m stylem dowolnym, w której był piąty.

W drugim dniu M. Twaróg rywalizował na 200 m stylem zmiennym i ponownie znalazł się w ścisłej czołówce. Tym razem został sklasyfikowany na szóstej pozycji. Podobnie było w ostatnim dniu, kiedy to reprezentant Black Aqua Krośnicka Przystań startował na 200 m stylem motylkowym. W tej konkurencji również zajął szóste miejsce.