2. /
  4. /
  5. Orły ograły Victorię na...
MAX-MAL

W szóstej kolejce V ligi Biały Orzeł Koźmin Wlkp. zmierzył się na wyjeździe z Victorią Ostrzeszów. Nasz zespół odniósł drugie zwycięstwo w sezonie.

Jak pamiętamy, w poprzednim tygodniu podopieczni Adam Zielińskiego odnotowali dwie porażki – 0:1 w zaległym spotkaniu z Orłem Mroczeń oraz 0:2 z Rawią Rawicz. W pojedynku z Victorią Ostrzeszów chcieli się zrehabilitować, co im się udało.

Początek spotkania należał do koźminian, bowiem już 9. minucie wyszli na prowadzenie. Ostrzeszowskiego bramkarza pokonał Artur Błażejczak.

Wynik 0:1 utrzymywał się do 73. minuty. Wtedy to gospodarze doprowadzili do wyrównania za sprawą Mateusza Kucharskiego. Orły zdołały odpowiedzieć cztery minuty przed upływem regulaminowego czasu gry. Do siatki trafił Oskar Maciejewski i było to trafienie na wagę trzech punktów.

W następnej kolejce koźmińska drużyna będzie pauzować, a w pierwszy weekend października zmierzy się z Zefką Kobyla Góra.

VICTORIA OSTRZESZÓW – BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN WLKP. 1:2 (0:1)

0:1 – Artur Błażejczak (9)

1:1 – Mateusz Kucharski (73)

1:2 – Oskar Maciejewski (86)

BIAŁY ORZEŁ: Wronecki – Kasprzak, Konopka, Roszczak, Gołąbek, Krzyżaniak, Błażejczak, Pacholski, Maciejewski, Czabański, Nowakowski