Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
Konstal garaże
Pałac w Orli

Walne zebranie stowarzyszenia

2022-10-11
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności Milicz
  4. /
  5. Walne zebranie stowarzyszenia
Walne zebranie stowarzyszenia
Skorpion

Na początku października w Środowiskowym Domu Samopomocy w Miliczu odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. Dokonano wyboru zarządu i omawiano sprawozdanie finansowe, realizację projektów oraz plany na przyszłość.

 

Na zebranie przybyło 43 spośród 105 członków stowarzyszenia. Do Komisji Mandatowo-Skrutacyjnej weszli Ewa Gurbiel, Dariusz Mencel i Wiesława Wyczesana. Następnie prezes Alicja Szatkowska przedstawiła sprawozdanie z pracy zarządu w ostatnich czterech latach. Podsumowała najważniejsze projekty, akcje, kampanie i inne działania zrealizowane w tym czasie, a także podzieliła się ze zgromadzonymi planami na przyszłość. Potem Komisja Rewizyjna omówiła sprawozdanie finansowe za 2021 rok. Suma bilansowa MSPDiON wyniosła 13 181 213,18 zł. Miniony rok zamknął się z ujemnym wynikiem finansowym – stratą 8244, 35 zł na fundusz statutowy.

W skład zarządu na kolejną kadencję weszli Alicja Szatkowska – prezes, Agnieszka Szatkowska-Paterek – wiceprezes, Wojciech Biernat – wiceprezes, Mirosława Gapik – sekretarz, Urszula Gaj – skarbnik, Iwona Górnicka i Anna Tarczyńska – członkinie. W Komisji Rewizyjnej znaleźli się Elżbieta Mroczkowska – przewodnicząca, Danuta Furkal – sekretarz, Maria Romanowska-Chrzan, Franciszek Bielecki i Ewa Białek – członkowie, a w Komisji Socjalnej: Sylwia Kurzdym, Katarzyna Falkowska, Stefan Deląg, Mariusz Kamiński i Katarzyna Walczak. Pełnomocnikiem stowarzyszenia pozostał Bogumił Maszewski.

(FENIX)

 

FOT. MSPDiON

Comments are closed

YouTube

Archiwum
BGP 2026/2027
BGP 2025/2026
MATYLA
LS Technik
Drzewa genealogiczne
FakturaXL.pl
MAYOR INK
Dietetyk Kaźmierczak
Agencja Reklamowa GL
Jarmużek
KOK
BHP RABENDA
Motosdodoła