2. /
  4. /
  5. Udało się zdobyć jeden...
BANASZAK

Reprezentanci KS Krotosz starowali w Zawodach Pływackich o Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okręgowego Związku Pływackiego. Jeden z nich stanął na podium.

Na zawody do Poznania udała się trójka zawodników krotoszyńskiego klubu. Najlepiej spisał się Nicolas Jędrzejak, który w konkurencji na 50 metrów stylem grzbietowym zajął trzecie miejsce z czasem 31,31. Blisko podium był także na

100 m tym samym stylem, ale ostatecznie ukończył wyścig na czwartej lokacie z wynikiem 1:10,90. Ponadto uplasował się na dziesiątej pozycji na 50 m stylem dowolnym (27,03).

Jakubowi Stelmaszykowi najlepiej wiodło się w stylu klasycznym, gdyż na 100 m był czwarty (1:20,17),  a na 50 m – piąty (36,59). Poza tym zajął jedenaste miejsce na 50 m stylem dowolnym (29,11)

Z kolei Kacper Stelmaszyk na 100 m stylem klasycznym był siódmy (1:31,22), na 50 m stylem klasycznym ukończył zmagania na dziewiątej lokacie (42,54), a na 50 m stylem dowolnym został sklasyfikowany na osiemnastej pozycji (31,26).