2023-06-21
  2. /
  4. /
  5. Dziesiąte miejsce Shodana w...

Ekipa UKS Shodan Zduny startowała w Otwartym Międzynarodowym Turnieju Karate Rotterdam Cup. Nasz klub w klasyfikacji drużynowej zajął dziesiąte miejsce, z dorobkiem ośmiu medali.

W turnieju rywalizowali karatecy 63 klubów z 12 państw. W tym gronie znaleźli się reprezentanci Shodana, którzy osiem razy stawali na podium.

W kata drużynowym do 14 lat bezkonkurencyjne okazały się Marta Streubel, Natasza Adamska i Sara Glinka, natomiast trzecie miejsce zajęły Nikola Jasińska, Anna Choma, Aleksandra Adamska. W kata drużynowym powyżej 14 lat srebro wywalczył kolejny zdunowski team – Zosia Duczmal, Klaudia Swat i Jarosław Adamski.

W konkurencjach indywidualnych na drugim stopniu podium stawali Anna Choma w kata U’12, Jarosław Adamski w kata masters +35 lat oraz Nikola Jasińska w kumite U’12 -35 kg. Po brąz sięgnęły Anna Choma w kumite U’12 -35 kg oraz Klaudia Swat w kumite U’18 -60 kg.