2. /
  4. /
  5. Pierwsze koty za płoty…
BANASZAK

Za nami dwie pierwsze kolejki piłkarskiej klasy okręgowej – grupa Wrocław. Póki co drużyna Plonu Gądkowice, mimo ambitnej walki, poniosła dwie porażki.

Na inaugurację sezonu beniaminek z Gądkowic podejmował MKP Wołów. Gospodarze wprawdzie ulegli 1:3 doświadczonej drużynie, lecz nie mają się czego wstydzić. Gola dla Plonu strzelił Dominik Jędrkowiak.

Kolejnym rywalem naszego zespołu był Orzeł Pawłowice (Wrocław), który w poprzednim sezonie zajął czwarte miejsce w klasie okręgowej. Gądkowiczanie nieźle rozpoczęli to spotkanie, lecz później do głosu doszli gospodarze, bezlitośnie wykorzystując błędy przyjezdnych. Po pierwszej połowie Orzeł prowadził 3:0.

W 80. minucie do siatki miejscowych trafił Adrian Rajkiewicz, pewnie wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem. Plon ruszył do kolejnych ataków, ale to Orły jeszcze raz znalazły drogę do bramki naszej drużyny i mecz zakończył się wynikiem 4:1.

W najbliższą niedzielę Plon będzie podejmował ekipę Foto-Higiena Gać.