2. /
  4. /
  5. Astra pnie się w...
Kwiaciarnia Złocień

Trzecie zwycięstwo z rzędu odniosła krotoszyńska Astra. Nasz zespół tym razem pokonał 3:0 Orła Mroczeń.

Wygląda na to, że Astra weszła na właściwe tory. Po siedmiu meczach bez zwycięstwa w trzech ostatnich spotkaniach krotoszyński zespół odprawił z kwitkiem Dąbroczankę Pępowo, Victorię Ostrzeszów i Orła Mroczeń. W tych pojedynkach krotoszynianie strzelili dziewięć goli, a stracili zaledwie jednego. Nic zatem dziwnego, że pną się w górę tabeli.

Pierwsza połowa konfrontacji z Orłem zakończyła się bezbramkowym remisem. Po zmianie stron gospodarze byli skuteczni i zaaplikowali rywalom trzy gole. Wynik spotkania otworzył w 58. minucie Damian Spaleniak. Kilka minut później Adam Staszewski podwyższył na 2:0. W 80. minucie Karol Krystek przypieczętował zwycięstwo swoje drużyny.

W następnej kolejce Astrę czeka trudny wyjazdowy pojedynek z Zawiszą Łęka Opatowska, który plasuje się na drugim miejscu w tabeli V ligi