3. SPORT MILICZ
  4. /
  5. Niezgodnie z oczekiwaniami
MDECOR

Drużyna kadetów Milickiego Klubu Koszykówki niedawno rozegrała mecz play-offów w ramach XII edycji Dolnośląskiej Amatorskiej Ligi Koszykówki. Niestety, z dalszego udziału w rozgrywkach wyeliminowała ich wrocławska Basketomania.

Faworytem starcia, które odbyło się 7 stycznia we wrocławskiej hali, wydawali się miliczanie. Wskazywać na to mógł wynik poprzedniego meczu między tymi drużynami, w którym to MKK wygrał 55:49. Tym razem jednak czegoś zabrakło i Basketomania odniosła imponujące zwycięstwo 55:17.

W grze miliczan niektóre elementy zasługiwały na pochwałę, bowiem udało im się wygrać jedną z kwart. Jednak nasza drużyna popełniła też sporo błędów i to one zaważyły na losach spotkaniach.

– Nie mogliśmy nawiązać walki jak równy z równym w tym spotkaniu. Popełniliśmy masę błędów kroków i strat piłki i do tego nie mieliśmy lidera odpowiedzialnego za zdobywanie punktów – podsumowała milicka ekipa. Ostatecznie z wynikami poszczególnych kwart 0:14, 8:7, 2:23 i 7:11 zespół kadetów MKK zakończył ligową przygodę w tym sezonie.